Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kijelenthetjük, hogy a labrado...

Kijelenthetjük, hogy a labrador egy lelkis állat?

Figyelt kérdés
A főnököm ma vett egy fél éves labradort egy igényes tenyésztőtől. Nemes szülőktől származik, lehetne oklevele is (nem jut eszembe annak a papírnak a neve). Nekem is foglalkoznom kell majd vele, ezért kérdezem. Egyébként imádom az állatokat, ma simogattam, és elaludt a kezem alatt az új fekhelyén. Szóval szívesen veszek minden tanácsot. Előre is köszönöm.
2015. febr. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kijelenthetjük, hogy minden kutya "lelkis" állat :)

Amúgy mi a kérdés? Miben nyilvánul meg, hogy foglalkoznod kell vele? Neked (is) kell nevelned?

2015. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A labi a leglelkisebb állat,amit valaha láttam! :) Nekem már sok kutyám volt, több fajta, okosabb, nem annyira okos, fajtiszta, keverék. Mindenféle, de ez a kutya... csúcs! :) Nagyon okos, intelligens, alig várja, hogy a gazdáját szolgálja, vigye az újságot, megtanulja, hogy kell a zoknit a kosárba dobni... stb stb. Millió dolgot fel tudnék sorolni, de te azt kérdezted, hogy lelkis-e. Igen, az. Szerintem nem kifejezetten az a kutya, amelyiket veréssel kell fegyelmezni, mert nagyon a lelkére veszi. Hozzáteszem én soha nem vertem a kutyám! :) Csak édesapám volt, hogy rácsapott a hátsójára, ha bement a kertbe. Ezt egyszer tette meg, a kutya SOHA többet nem ment be oda. Nagyon szereti a gazdáját és tulajdonképpen minden embert maga körül. A gyerekeknek is mindent enged. Lehet cibálni, nyúzni, ölelgetni! :) Viszont ha nem foglalkoznak vele, akkor állítólag nagyon rossz is tud lenni. Ezt én nem tudom, csak hallottam. Tehát egy olyan fajta, aki nagyon hálás, de foglalkozni kell vele! :) Remélem sok szép pillanatot fog nektek okozni! :)
2015. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a szó, hogy lelkis?
2015. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Fél éves kölyök, igényes tenyésztőtől, papír nélkül?

Ismerd ki először a kutya természetét.Valami oka volt, hogy 6 hónaposig a tenyésztőnél maradt és törzskönyv nélkül lett eladva. Azért, mert labrador, igen különbözőek tudnak lenni.

2015. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy fajtán belül annyira eltérő lehet a kutyák természete... Ami labradorokat én ismertem, azoknak mondjuk fát lehetett volna vágni a hátán, mindig csak a játék, gyere, menjünk, csináljuk-típusú kutyák voltak, de fele annyira se vették fel azt, ha rájuk szóltam, vagy ilyesmi, mint mondjuk a saját keverékem.
2015. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!