Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha hatalmas...

Mit tennétek ha hatalmas mennyiségű pénzt ajánlanának a kutyátokért?

Figyelt kérdés
Láttam azt a tibeti masztiffot és gondolom rengeteg egyéb más kutya van akiről a gazdájuk a pénzért lemond. Őszintén! Ti mit csinálnátok? Én semmi pénzért nem adnám oda őket semmiért a világon!
2015. febr. 13. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy a feléért kerítek neki menhelyről egy ilyet, de az enyémet felejtse el :D
2015. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, kutyaszerető ember, akinél a kutya nem csak azért van, hogy ,,legyen", meg hogy őrizze a házat (az életét egy két méteres láncon leélve) nem adná semmi pénzért a kutyáját. Ezzel én is így vagyok, mert számomra ők családtagok, családtag pedig nem eladó.
2015. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
39%
ELADNAM.
2015. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Semmit.Te dontod el hogy elarulod e kutyit. A te lelkiismereteden fog szaradni.
2015. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

elküldeném a sunyiba

a kutyám családtag, nem pedig egy kellék

2015. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi pénzért nem adnám oda!


Viszont mint tudjuk az ember gyarló, és hát amíg valamiről csak elméletben beszélünk addig egyértelmű tud lenni a dolog, de azért kíváncsi lennék (saját magamra is), hogy miként viselkednénk ha valóban elénk raknának egy nagy halom pénzt (az összeget mindenkinek a fantáziájára bízom), szerintem sokan meginganának.

2015. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoméknak ajánlottak a komondor kanjukért 500ezret, de nem adták.
2015. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Olyan esetben megèrtem,hogy valaki odaadja a kutyáját,ha kertesből anyagiak miatt panelban kell folytatni az èletet.

Ha díjnyertes,törzskönyvezett kutyáról beszélünk, akkor szíve joga mindenkinek eldönteni,hogy hogyan válik meg tőle.

Minden esetre, én biztosan nem adnàm oda senkinek a legjobb barátomat.

Esetleg akkor adnám AJÁNDÉKBA ha nem tudnék neki megfelelő életet biztosítani.

2015. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan lenne a kutyám mint a LATOR című filmben a pasasnak akkor eladnám a kutyámat. 2 órán belül úgyis visszajönne :) (a filmben a pasas mindig eladta a kutyáját a rómaiaknak, és a kutya mindig megszökött, visszament a pasashoz. Ráadásul segített a kártyázásban is, hogy a pasas tudjon csalni.)

Egyébként még a csuklyás patkányaimat sem adnám el, nem hogy a kutyámat .)

2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pénz nincs ezen a világon :)
2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!