Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül utazás miatti...

Mennyibe kerül utazás miatti hányásra gyógyszer?

Figyelt kérdés

Kutyusom nem bírja az autózást. Próbáltuk fokozatosan hozzászoktatni, de mindig összehányja az autót 1 km után kb.

Holnap viszem veszettség elleni oltásra, és ha már ott járunk, vennék neki hányásra is valamit. Hiszen bármikor máskor is lehet rá szükség hogy kocsival vigyük valahova (ahogyan holnap is orvoshoz,, előre látom hogy megint összehány mindent).

Így még kirándulni sem tudnám elvinni.

Mennyibe kerül gyógyszer hányásra? Nem sajnálom rá a pénzt, csak hogy mire számítsak. Szemenként vagy dobozonként van árazva?


2015. febr. 13. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok. Nekünk egy dobozt (4 db tabletta) adtak 9000 körül, ebből egy darab kell a 20 kiló körüli kutyának. Kisebb testűnek nyilván a fele is elég, nagyobbnak meg több kell, ezt majd a doki megmondja. És amúgy adták volna darabra is, de mondtam, hogy akkor már elviszek egy dobozt, mert nem fog megoldódni, nem stresszel a kutya, csak a hegyi buszozást nem bírja anyósékhoz.

Amúgy nem mindegy, hogy stresszből hány a kutya, vagy tényleges utazási betegség, és élvezi, csak felfordul a gyomra. A stresszt le lehet építeni, a gyomorbajt nem.

2015. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Kb ezt az árszínvonalat lőttem be én is (sajnos).

Nem tudom megmondani az okát. Stressz az tuti, a gyomorbaj kérdéses. Főút mellett találták, tehát vélhetően kocsiból dobták ki. Láthatóan ideges (felül-lefekszik állandóan, kapkodja a tekintetét, liheg). Az már csak egy tipp hogy ha amúgy gyomorbaja nincs, akkor is segít rajta a gyógyszer. Vagy nem?

2015. febr. 13. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A hányáson segít, de a stresszen nem. Azon csak a szoktatás, meg az idő... :)
2015. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azért remélem hogy lassan megszokja :)
2015. febr. 13. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki dedalont nyugodtan amit fent írtak árat annak a töredékéért kapsz. Nekünk anno a dokint javasolta:) bevállt. Már nem is kell szednie.
2015. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amúgy voltunk, vettem. 11 kilós kutyának, 3000 ft volt a gyógyszer egy útra. oda-vissza 6ezer....

Kedves utolsó! AZ általad említett gyógyszerből mennyi adható 11 kilós blökinek?

2015. febr. 14. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
11kg kutyának mehet egy szem.Sokkal jobb mint a méregdrága hányássillapító! 5-6 óra múlva simán ismételheted ha hosszú útra mentek.
2015. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. febr. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!