Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyámat hogy...

Mivel etessem a kutyámat hogy ürüléke színes legyen?

Figyelt kérdés

A múltkoriban sétáltattam a kutyám, és rám akarták ott fogni egy lakó, a füves járdaszigeten, hogy az én kutyám odaszart, és én nem szedtem fel!

És volt ott vagy 10 kutyagumi pont akkor.

Mire kérdeztem melyik az én kutyámé, mert elviszem akkor!

Azt mondta ne szemtelenkedjek, és szedjem fel az összeset vagy lefényképez és feljelent!


Mivel etessem a kutyám, hogy ürüléke színes legyen, és megkülönböztető lehessen a többitől?



2015. febr. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Poénnak jó.

De ha komolyan gondoltad...


Gyűjtsd össze mindet, nyomd az illető kezébe, add oda a kutyád egy megrágott játékát és mondd meg neki, hogy vigye el DNS-vizsgálatra.

Ha van egyezés, akkor feljelenthet.

2015. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha a tied mondjuk kék, egy ilyen nagypofájú lakóknak hogy bizonyítod? Ha csak nem látja, hogy a kutyád kéket nyom, ugyanúgy megvádolhat, hogy tőletek pottyant ki a kupac.
2015. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt ilyen színes rágcsa, amitől színes lett a kutyagumi, meg a Pluszban az egyik táptól is pirosat kakált a kutyám, de már egyik sincs a polcokon... Illetve a rágcsa van, csak más benne a színezék, pedig régen azzal néztük a menhelyen, hogy melyik kutyának van hasmenése :D Színkódoltunk este, reggelre megvolt a válasz :P


Amúgy tényleg nem hinné el senki, ha előállnál vele, hogy nézze meg, nincs ott kék kutyagumi, pedig az enyém az csak kéket sz*rik... :)

2015. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Hiába jelentene fel, hiszen nem volt tettenérés. Az, hogy olyan helyen jártál, ahol sok az ürülék (nem is olyan nehéz ilyenbe belefutni), abból nem következik, hogy csak a te kutyád potyogtathatta el őket.


Az ilyen mértékű színezés pedig nem túl egészséges az ebnek.

2015. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
legközelebb fotózd le, és mondd h feljelented , mert láttad h ő sz@rt oda :D
2015. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!