Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki azt mondja mekkora...

Mindenki azt mondja mekkora sznob vagyok, és felesleges nagyzolás, hogy majd 1300 km-ről akarok kutyát hozni. Most ez miért akkora "gond"?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 19:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
*Lundehund akart lenni.
2015. febr. 16. 20:22
 12/32 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, amint írtad, hogy "jónéhány" embert zavar, az azt jelenti, hogy elég sok embernek elmondtad, hogy mennyire messziről szeretnél kutyát venni, gondolom emiatt hiszik azt, hogy nagyzolsz. Ha meg nem nagyzolsz, és Téged zavar, hogy azt gondolják rólad, akkor nagyon egyszerű a megoldás, ne mondd nekik, hogy honnan akarod venni.
2015. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem, csak kutyasuliban beszélgettünk ki milyen kutyát akar a jövőben, és honnét. Lehettünk vagy 30-an, én naivan bevágtam az éterbe, és már célponttá is váltam.
2015. febr. 16. 20:46
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ott sem a 130-as IQ az átlag. :)

A kutyasuli az ilyen.

Ha keveréked van, azért vagy hülye, ha tk-s, akkor meg azért.

Ha bokáig érő kutyád van, nevetséges vagy, ha nagytestű, akkor faroknövelőnek vetted, stb...

2015. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kutyasulis tapasztalat:

Elvittem a kölyök amstaffom.

-Jaj, de cuki, milyen fajta?

-Amstaff.

-És van törzskönyve? (kérdezi a kis ravasz)

-Igen, van.

-Minek, ez is csak egy pitbull.


Elég nagy szám van, de csak tátani tudtam. :)

2015. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ja már értem. Hát akkor tanulság, kutyás közösségbe ne mondd, honnan akarsz venni...
2015. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ma 20:54, hát ez kész!!! :D:D:D

én is tapasztaltam már pár dolgot. Amikor nem tömegszínű kutyát vettem, mindenki azzal jött, hogy dehát ez biztosan fajtatiszta-e, mert nem ilyen színűek. Ja mondom ha tudnád hány színben létezik...

Nagyon sok hülye van és azok annál okosabbnak képzelik magukat.

Most kölyökvásárlás előtt állok, le van foglalózva. De itt sem divat a törzskönyves kutya vásárlása, pedig elég jó környéken lakom. Mindegy, de ha majd más fajtának fogják nézni, és én ellenkezni fogok, és erre fel rákérdeznek, hogy miért, van-e tk-ja, akkor legalább elhiszik, hogy én tudom jobban, milyen fajta!!! Hahaha

2015. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Na most jó kétértelműen írtam. Szóval nem ott nem divat a tk, ahonnan veszem, hanem itt a környéken, ahol lakom. Na, értitek.
2015. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még mindig nem érik fel ésszel, hogy a kutya egy élőlény, ami 10-15 évig az ember társa, nem pedig egy értékcikk. Ezek az emberek valahogy úgy láthatják ezt, hogy "minek mész el 1300 kilóméterre egy kávéfőzőért, amikor a sarki boltban is megkaphatod?" A net meg ugye tele van szaporítókkal, párezer forintért már vehetsz a szomszéd településről "fajtiszta occsó kiskutyát", és emiatt is van ez hogy még gondolkoznak ezen, hogy miért nem jó az neked, ugyan olyan barnát zsarik, ugyan úgy ugat, stb stb... Csak a felszínt látják és informálatlanok...
2015. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
50%
Ne aggódj nem vagy egyedül :) Én most 2000 km-re találtam olyat amilyet kerestem, 1-2 hét és hozzák repcsivel :)
2015. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!