Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyák felelnek...

Milyen fajta kutyák felelnek meg a következő kritériumoknak?

Figyelt kérdés
Olyan fajta kutya érdekelne aminek nem hullik a szőre, mármint nem a sok másikhoz hasonló vedlés szintűen hanem mint pl. egy yorki, uszkár stb... Viszont nem szeretnék ilyen mini kutyákat sem szóval inkább olyan közepes, beagle termetű tetszene. A kutya lakásban lenne tartva megfelelően lemozgatva (ez biztos be is lenne tartva mert már volt és jelenleg is van kutyánk szóval nem vagyok kezdő tudom mivel jár). És nem lenne utolsó szempont ha több tenyésztő is lenne az országban hogy legyen miből "válogatni". Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 16. 20:07
1 2 3
 1/22 Feri023 válasza:
9%
Staffordshire terrier
2015. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
uszkárból több méret is van!
2015. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy több méret is van uszkárból, a közép rajta is van a listámon :) Várok még ötleteket hátha, valaki ismer még olyan fajtákat amik felett esetleg elsiklottam :)
2015. febr. 16. 20:31
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs! Most találtam egy angol nyelvű listát, ezen még mondja a westiet, az ír terriert, a schnauzereket,a drótszőrű foxit, a kínai kopaszt, a pulit, a kerry blue terriert. Még egy pár van, de a túl ritkákat nem írtam ide.
2015. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
A staffnak mióta is nem hullik a szőre?
2015. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Husky :)
2015. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
A huskynak mióta nem hullik a szőre???
2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
whippet-kis angol agár :)
2015. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező úgy látom, sokan nem olvassák el a kérdésed első felét, így azt ajánlom, olvass utána alaposan az ajánlásoknak, mert eddig kb az összes hullajtja a szőrét azok közül, amiket itt leírtak. Uszkár Schnauzer nem.
2015. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen mindennek utána olvasok rendesen :) A westie-vel kezdtem még el szemezni. Van egy 10 kilós ízig vérig terrier keverékünk meg egy yorkink is szóval azt hiszem, hogy terrier téren is rendesen ki vagyok képezve és úgy érzem bánni is tudok velük mert pl a keverékünk nagyon makacs önfejű ha valamire rá akarod venni kb elküld a csába a tekintetével de velem jól kijön és (többnyire) hallgat is rám :D
2015. febr. 16. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!