Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen nyakörv?

Létezik ilyen nyakörv?

Figyelt kérdés
olyan ami minimum 5-6 hónapos védelmet nyújt bolhák , kullancsok , és a szúnyogok ellen és vízálló?
2015. febr. 16. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos a scaliboron és az advantix cseppen kívül semelyik nem véd minden ellen (bár igaz, hogy a scalibor meg bolha ellen nem).


A gyógyszerek is csak bolha és kullancs ellen védenek.

2015. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SzMHZs ***** válasza:
A Bravecto az a tabletta, nem? Vagy van másik is?
2015. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


Nekem a doki azt javasolta, hogyha pl. gyógyszert akarok használni a kutyámnál, akkor szúnyogos időszakban tegyek rá még advocate cseppet. Ez nem a csípéstől védi meg, hanem az esetlegesen bekerült lárvákat pusztítja el. De ezt havonta alkalmazni kell, ugye. Gyógyszerből is van olyan, ami egy hónapig véd, és olyan, ami 3 hónapig. Az egyik 2000 ft körül van, a másik meg 8000 körül. Pont nemrég érdeklődtem meg a dokinál.


Nekünk a scalibor bevált, legalábbis kullancs ellen nagyon (le is kopogom), bolhát szerencsére nem szedtek össze, de ha olyan helyre mentünk (vízpart pl.), akkor általában tettünk rájuk még advantixot is. Idén az egyik kutyámmal én is gondban vagyok, mert a nyakörvet leszedi róla a másik és elég nehéz olyan cseppet találni, ami minden ellen védi, de nem is egy vagyon. Advantixot használtunk rá, nyakörv nélkül, de a második héten kullancs volt benne. Szóval sajnos próbálgatni kell,hogy mi válik be :/

2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, igen, a Bravecto az tabletta. Elméletileg rágótabletta, gyakorlatilag én mindig lenyomom a kutya torkán, különben nyammog rajta, meg kiköpködi.
2015. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SzMHZs ***** válasza:
Bocsi, félreérthető voltam :) Azt tudom, hogy a Bravecto tabletta, csak korábban írta valaki, hogy tablettát használ, de nem nevezte meg, csak hogy itthon még ritka. Erre kérdeztem, hogy az, amit ő használ az a Bravecto, vagy van másik tabletta is? :)
2015. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, akkor bocsesz :D szerintem az lesz, mert mikor nekünk ajánlották ugyanezt mondták, hogy nem túl elterjedt még. Viszont kétségtelenül használ.
2015. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!