Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bordó/piros nyakörv kankutyána...

Bordó/piros nyakörv kankutyának? Micsoda?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy van egy 6 hónapos, sötétbarna, német vizsla keverék kan kutyám, aki kinőtte az első nyakörvét. A múlt héten vennem neki egy textil nyykörvet, ami erősebb, de piros, inkább kicsit bordó színű. Mutatom a képet a kutyámról a "tapasztalt", nagy kutyás munkatársamnak, aki mosolygott és jól letolt, hogy hogy vehetek piros nyakörvet kannak, mindenki lánykutyának fogja nézni. Na most ez tényleg így van? Van ennek valóban értelme? Tényleg rossz nyakörvet vettem? Vagy ez csak egy okoskodó, sznob baromság?
2015. febr. 2. 10:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ...A piros már uniszex szín.Rózsaszín,strasszkövekkel lenne ütős.
2015. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én lány kutyámnak piros alapon fehér pettyes nyakörvre van rózsaszín bilétával és mégis mindenki megkérdi, hogy kisfiú vagy lány...
2015. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan kérdem:) Nekem ez egy dilemma, mert nem volt olcsó, és nem vagyok gyakorlott kutyás
2015. febr. 2. 10:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy irod: ez csak egy okoskodó sznob baromsag.


Amugy meg olyant veszel ami neked tetszik.

Amugy meg nezd meg a Tom es Jerryt ott a buldognak, piros vagy sotetebb bordo a nyakorve. Es az kankutya. Szoval az ismerosod van eltevedve. Meg azert is adnak piros nyakorvet, mert az a kutyan tekintelyt parancsolo, eros, stb. De mindegy....

2015. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát. A kutyának attól se lesz identitászavara, ha tütübe öltözteted, és belenyíratod a szőrébe, hogy "b*zi vagyok", esetleg te fogod magad kellemetlenül érezni, de azért egy piros nyakörv messze nem ez a kategória. Az csak egy piros nyakörv.

Amúgy amióta két kutyám van, mindenki meg van győződve róla, hogy ellenkező neműek, pedig mindkettő lány. Most akkor ne vigyem őket együtt, hogy tudják, hogy nem azok? Mi ez a marhaság? Kit érdekel, hogy ki minek nézi a kutyát?

2015. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a piros marha jó szín kankutyának is, a kan pitemnek én is piros hámot akartam rendelni, csak sajnos abból a típusból nem volt. Meg sem fordult a fejemben, hogy lányos szín lenne.
2015. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái. Sose legyen ennél nagyobb dilemmád.
2015. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam!:) Ez amiatt van, hogy nem vagyok rutinos kutyás, de a munkahelyemen több olyan is van, aki gyakorlott kutyatartó, és ezt a helyzetet kihasználva gyakran osztják az észt, és - mint sokszor kiderül - tévesen. Pedig én a legetőségekhez képest nagyon szakszerűen nevelem a kutyámat.
2015. febr. 2. 10:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a 65kilós kan komondor "haját" szoktam sétáltatásnál összefogni és sokszor rózsaszín hajgumival. :D A kutyát nem érdekli, szerintem pedig még vicces is.
2015. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Andizsuzsi ***** válasza:
Az én szukámnak éppen fekete nyakörve van kék pórázzal, mert az volt olyan méretben és minőségben, amilyet szerettem volna. Nem zavarja. :)
2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!