Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövid orrú kutyára is kell...

Rövid orrú kutyára is kell szájkosár buszon?

Figyelt kérdés
palotpincsi csivava keverék , kis turcsi orra van, olyan pici az orra hogy rá sem megy többféle szájkosár amit próbáltam venni..beteg, műteni vinném (csak busszal tudom) egyébként békés kedves kis kutya , mi lenne más megoldás?
2015. febr. 17. 08:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Szerintem sebtapasz elég.
2015. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

odafelé magyarázott az egyik ,amikor már lyukasztottam jegyet és mentem volna hátra , akkor szól utánam..rámszólt egy néni hogy csináljak úgy gyorsanmintha siket-néma lennék..akkor elnézést kért és nem szólt semmit hazafelé meg mosolygott a másik hogy milyen cuki a kutya és meg is simogatta..

2015. febr. 25. 10:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Tud harapni a kutyád? Igen. Bírom, h mindig mindenki kibúvókat keres. Az, meg h tettesd magad betegnek, egy gusztustalan húzás.
2015. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

egy még félig kómás altatásban lévő kutya nehezen tud harapni..legalábbis hazafelé..

egyébként a gond az vele hogy amúgy 16kg ölben és boxban nehezen fér de könyörgöm 2cm s orra van..

2015. júl. 21. 10:31
 16/17 sippara ***** válasza:
Attól még van rá kosár, és kötelező is. Kérdés nélkül le kellett volna szállítaniuk legjobb esetben, legrosszabban leszállítás előtt meg is büntetni.
2015. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy félkómás kutya sokszor könnyebben harap, mint egy éber. Tudod, nincs magánál, és ha éppen csak az kapcsol be benne, hogy ne nyúkáljon hozzá senki, mert szarul van, akkor az amúgy tök békés kutya is haraphat. Nyilván a többség nem ezt csinálja, de nem lenne egy meglepő dolog.
2015. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!