Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5 éves kan németjuhász?

1,5 éves kan németjuhász?

Figyelt kérdés
Itthon az udvaron nem nagyon hallgat rám, hol idejön, hol nem, leköti a játék a figyelmét, szaladgál össze vissza ha kiengedem a kenelből. Viszont (falun lakom) ha elmegyünk sétálni póráz nélkül az erdőbe, akkor egy szóra vagy füttyre odajön, sőt el sem távolodik tőlem 20 méternél messzebb és fél percenként kb keres a tekintetével hogy merre vagyok. Ez azt jelenti hogy feljebb vagyok a falkában, vagy csak azt hogy fél ismeretlen helyen?
2015. febr. 17. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán annyit jelent ,hogy örül, hogy végre kiengedted a kennelből, így nem az az első dolga, hogy veled foglalkozzon, hanem az ,hogy szétnézzen az udvaron. Az enyém is ezt csinálta, amikor még kennellakó volt (persze minden nap sétáltunk, stb.. szóval nem kérek beszólást senkitől).
2015. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!