Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen méreg lehet?

Milyen méreg lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem rég megmérgezték 4 kutyám,mind belehalt. Nem tudom milyen méreg lehetett,ezért kíváncsiskodék. A tünetek:-Száj habzás

-Rángatózás

-Sárga színű hányás

-Levegő kapkodás

-Nehéz nyelés



2015. febr. 17. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Állatorvos, akihez elvitted őket(!) biztosan felajánlotta a boncolás lehetőségét, őt kérdezd.
2015. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A tünetei alapján csak és kizárólag csigaméreg lehet semmi más. Minden méreg esetében, azonnal állatorvoshoz kell fordulni, csak hát sok esetben már a méreg hatása előtt is szinte elkésel mert mire az orvoshoz jut a kutya már elkezd hatni a méreg és amint hat a méreg egy kutyánál, azt már se detoxifikáló se semmi nem menti meg, mert a méreg erősen roncsolja a szerveket és egy adott szervét a kutyának pár órán belül is képes kivégezni, ha a mérget a kutya nagy koncentrátumba kapja meg. Elsők között a gyomrát kezdi ki a leghamarabb.
2015. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenféleképpen állatorvos, majd rendőrség!!! Erre felénk bevált szokás, hogy előbb megmérgezik a kutyákat, aztán pár nap vagy pár hét múlva betörnek. Tudom, hogy értelmetlennek tűnik a rendőrségi nypmpzás, de ha egyszer véletlen valahol lebuknak nagyobb büntetés vár az elkövetőre, ha te feljelented állatkínzásért!!!
2015. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek alapján csak kategóriát lehet belőni, valszeg izom vagy idegrendszerre ható méreg. ellentétben azzal a baromsággal, amit a második mond ez még mindíg több tucat könnyen beszerezhető vagy háztartásban előforduló méregre igaz, de leginkább valamilyen szerves növényvédőszerre gyanakodnék, mivel a primitív elmék szeretik használni. Másik alternatív lehet gyógyszer túladagolás, ami szintén bevett módszer.
2015. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló;Mi is arra gyanakodtunk,de tuti az volt.
2015. febr. 17. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek a többiekkel, állatorvos, majd rendőrség!


"Erre felénk bevált szokás, hogy előbb megmérgezik a kutyákat, aztán pár nap vagy pár hét múlva betörnek" Hát pont ezért kellene a kutyákat a HÁZBAN, és nem a kertben tartani, mivel a gazdának és a kutyának is jobb esélyei vannak a betörőkkel szemben, és egy állkamerát sem árt felszerelni.

2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
Hát kedves utolsó.... Ha én a házban tartanám a kutyánkat, már kiraboltak volna párszor.Az utóbbi pár hónapban 3 olyan esetre ébredtem éjjel 2 és 3 között, hogy a kutya ugat.Így kimentem és aki be akart jönni az elment.Egyszer jutott be egy belső kapuig, amit nyitva is felejtett maga után úgy elszaladt, ahogy megindította a kutyám. Elég nagy területet kell megfigyelnie a kutyámnak és amúgy sem szobakutya. :( Egy kutyának börtön lenne minden éjjel bent!!!! Egy kutya akkor boldog ha a dolgát végzi, azaz őrzi a házat.
2015. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!