Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyák (havanese,...

Kistestű kutyák (havanese, yorki) milyen magasra tudnak felugrani?

Figyelt kérdés
Az erkélykorlátot ugye nem tudják elérni?
2015. febr. 19. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyan magasra nem tudnak felugrani :)

nem is áll szándékukban. érzik azt hogy jó pár méter van az erkély és a talaj kozott :D

2015. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.


Nekem ez tapasztalat mivel nekem is 4 éves havamese-kutyám van :)

2015. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 neige ***** válasza:
Két lábon állva még tudnak szökkenni egy 2-5 centit. :) Nem gondolom, hogy lenne esély arra, hogy egy erkélykorlátot átugorjanak.
2015. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ugye semmilyen körülmények között nem tudnak kiesni az erkélyről? És ha kint van hagyva mondjuk egy szék, arról se akarnak lendületet venni hogy kiugorjanak?
2015. febr. 19. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogynnem :)
2015. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudnának, de ez az erkélykorlát magasságától is függ ;)

Az én tacsim simán kiugrana

2015. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ha a Hava fel áll két lábra,még van 15-20 cm. Nem hinném,hogy kiugrana,de a biztonság kedvéért csak felügyelettel van az erkély ajtónál.


Nyáron jó mert berakunk egy nagy kaktuszfélét oda ami plusz kb 30 cm és mivel szét ágazó esélytelen,hogy kiugorjon.Ennek ellenére nem megyünk el itthonról,hogy nyitva van az erkély ajtó.


De ha félsz akkor rakj fel csirke hálót úgy,hogy kicsit befelé hajoljon ha netán kiakarna ugrani akkor sem tud.

Persze úgy ne hagyd kint,hogy nem vagy otthon.

2015. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van, az első emeleten lakunk és eszébe sem jutna felugrálni az erkélykorlára. Sőt, a bejárati ajtónál a lépcső tetejéről szokott ugatni, ott pedig szinte teljesen kihajol, simán kifér a lépcsőkorlát alatt de érzi a magasságot, nem ugrana le még lentebbről sem, szóval emiatt szerintem nem kell aggódni. Bár vannak elég elvetemült egyedek is, minden kutya más ahogy az emberek is..
2015. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és magasságot illetően az enyém csak a kanapéig tud felugrani, a konyhaasztali szép már nehezebb ügy:D De ez attól is függ hogy stabil felületről (szőnyegről) vagy olyanról amin elcsúszhat (tehát járólapról) ugrik. Mert ami csúszós arról alapból nem merne nagyobbat ugrani, meg lehet nem is tudna. (8-as voltam)
2015. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dettó yorki dettó 8-as:)))
2015. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!