Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszplaziaja van a 9honapos...

Diszplaziaja van a 9honapos cavalier spaniel kutyamnak. Csak 9. tudok beszelni a dokival, hogy mi legyen. Szerintetek eleg lesz a gyogyszeres kezeles vagy kell a ´mutet? Volt vlk hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 10:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
2honapja jarok vele es voltam mas orvosnal is es ugyan ezt mondta!!500eurot mar ra koltottunk szoval nem egy vervetelrol van szo!!!Tegnap is megneztek a gyulladast a verebe rosszabb mint volt feherversejtek magassak.Pedig minden nap hordom!Nem az okoskodos valaszokra vagyok kivancsi hanem inkabb olyanra kinek a kutyajanak is hasonlo volt es tud tanacsot adni h mit csinaljak!Hogy megeri e levetetni a csontvelo mintat vagy nem.Doki azt mondta h ez genetiki hiba lesz vagy leukemia.Es konzultalt egy pesti es egy gyori dokival mert mondta h ez mar ot is bantsa h igy van.Tegnap meg apenzt se vette el tolem
2015. febr. 24. 08:33
 12/16 sippara ***** válasza:
Na hát akkor oldd meg. Gőzöm nincs
2015. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 sippara ***** válasza:
*gőzöd nincs, mit csináltak eddig a kutyával, vagy mi baja van, nem tudsz semmilyen értelmes információt adni az állapotáról, sem az eddig kapott kezelésekről, és ezek után én vagyok a hülye. Ne haragudj, de abszolút megértem,miért nem tájékoztat normálisan a doki,valószínűleg egyszerűen marhára megunta az értetlenkedésedet.
2015. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ez ilyen gyakori jelenség lenne, és neten vadidegenek tudnák rá a megoldást, akkor valószínűleg a dokid is tudná. Nincs mese, utána kell járni, kivizsgáltatni, hordani dokitól dokiig, amíg valaki meg nem mondja, mi baja.
2015. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem tiszta, hogy most DP vagy csontvelőprobléma van? Mert a kettő nagyon nem ugyanaz, persze mindkettő örökletes, de a kezelés, stb. nagyon eltérő.

Továbbra is kérdem, hogy a felmenők között volt ilyen probléma, tenyésztő mit mondott erre?

2015. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem fogok itt veszekedni veled!Nem diagnozist kerek csak olyan gazdik valaszara vagyok kivancsi akinek a kutyajanak csonvelo gyulladasa volt es hogy mi tortent vele es hogy csinaltaott e csonvelo minta vetelt.
2015. febr. 24. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!