Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek volt/van Cokker Spániel...

Kinek volt/van Cokker Spániel kutyája? Bövebben lennt.

Figyelt kérdés

Nekem van egy Angol Cokker Spánielem, 6 hetes korában vettem, ma már 15 éves, öreg szegénykém. A korábbi "hiperaktiv" kis kutyusból, ma már egy nagyon lassú, csendes állat lett, ami természetes, tudom, örülök hogy ezt a szép kort elérte. Van neki a jobb mancsán egy dio nagyságú tumor, emellé szivbeteg (kap rá naponta gyógyszert), nem akarja az állatorvos már müteni :-( Annyira sajnálom szegényt, igaz nem szenved, eszik , iszik, de már lassan sétalni sincs kedve, csak aludni...a legszivesebben behúzódik a fürdöszobába, mert ott nincs ablak, es egész nap sötét van, ott alszik közel egész nap! Ha hazajövök munkából, vagy a gyerekek érkeznek arra reagál, kijön és üdvözöl bennünket, velünk marad egy pár percig, de utána újra elvonul. Már lassan kezdek beijedni, ha sokat alszik, hogy nem is él, figyelem, hogy mozog-e a hasa, lélegzik-e?

Szeretnék élményeket, tapasztalatokat töletek! Meddig élt a kutyátok, miben hunyt el, es hogyan viseltétek?


2015. febr. 17. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


8 hetesen kaptam meg, fekete kan volt, 15 éves korában aludt el örökre egy családi bográcsoláskor...nagyon szerettem, 12 éves koromtól 27 éves koromig velem volt. Mielőtt végleg elment, 4 napig erősen lihegett, úgyhogy fel tudtam rá készülni..én nagyon szerettem öregen is, pedig kb 12 éves korától már süket volt és vak.

Nagyon sajnáltam, gondolhatod...de én nem tudok kutya nélkül élni, 3 hónap múlva lett meg az új kutyám, egy mudi kan. De Pamacs (spániel) képe azóta is ki van téve a parafatáblára a konyhában a többi fotó közé. Soha nem felejtem el, vele nőttem fel.

2015. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!