Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi vagy Husky?

Kaukázusi vagy Husky?

Figyelt kérdés
Nos elszántam magam hogy nyáron veszek egy nagy kutya fajtát, ami vagy egy Kaukázusi Juhász vagy peddig Husky kutya lenne. Épitenék neki a kertbe egy jó nagy körbe keritett és fedett helyet ahol lesz elég helye szaladgálni hisz veszélyes kutyák, főleg a Kaukázusi. Nem merném egyszerűen a hátsó udvaron szabadon hagyni mivel veszélyes még kimegy vagy átmegy a szomszédba és megvan a baj. Egy erős dróthálóval körbe keritett tér lenne neki, ami igen magas, és fedett lenne nehogy kimenjen még véletlenül sem, alól peddig beöntve cementel. Nos szivem szerint egy Kaukázusit vennék, de a Husky- is jólenne. Ezekkel kapcsolatban kérnék kis segitséget hogy melyik kutya?
2015. febr. 21. 19:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Más kisebb udvaron, és körbezárt helyen feltud nevelni Kaukázusi és más nagytestű kutyát, akkor én miért ne tudnék? Foglalkozok vele napi szinten mint minden eddigi kutyával, eljárok vele sétálni, tanitom minden nap, de azért csak körbe kell keriteni a kertet. Az előző kutya is csak játszott a tyukokkal és meghalt az összes tyúk a háznál. Peddig az bevolt tanitva, és mégis ő csak játszott a tyukokkal és meghaltak.. Továbbá átmegy a szomszédba a veteményesre mert csak kutya, szalad, átmegy ide oda, nem akarom hogy letapossa náluk... Tekintve hogy a kertünk elég nagy bőven megférne, + a séta, tanitás...
2015. febr. 22. 08:13
 22/24 ödi2 ***** válasza:

Ha nem vagy kíváncsi a jószándékú,segítő véleményekre,akkor minek írsz ki kérdést??? Egyszerűen jóváhagyást szeretnél,de azt nem ezen a fórumon fogod megkapni...

A saját szavaiddal leírt körülmények alapján írtam véleményt a kérdésedhez,mivel ellentétes a saját véleményeddel,azonnal védekezel,h ha másnak sikerül,akkor Neked miért nem?


Az utolsó válaszod kicsit elgondolkodtatott,kb a 11 éves szomszéd kislánnyal folytatott beszélgetésünkre emlékeztetett a múlt hétről...


Tartom az előzőekben leírt véleményemhez magam,a TE szavaiddal megfogalmazott lehetőségeid és körülményeid alapján íródott.

Remélem nem sértettem meg az érzéseid,nem ez a célom.

NEKEM a leendő kutyád jóléte többet nyom a latba...


Remélem érted és megérted az általam leírtakat.

2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Huskyt semmiképp ne akarj!!! Sem neked, sem a kutyának nem lesz jó. Ez már most boritékolható!

(ja és a husky nem nagytestű kutyafajta)

2015. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát mindenkinek! Igy utólag én is belátom hogy igazatok volt hisz Kaukázusi nagy testű kutya, szépnek szép de veszélyes is ha nincs kellő képen betanitva. Ha már úgyis nagytestű és szép kutyára megyek akkor egy Bernáthegyi kutyán gondolkodtam mint irtátok itt, hisz az barátságosabb mint a Kaukázusi. Illetve a menhelyről esetleg egy Juhász kutyát elhozni.
2015. febr. 26. 05:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!