Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gyomor csavarodásba mennyi...

A gyomor csavarodásba mennyi idő alatt pusztul el a kutya?

Figyelt kérdés
Ma este meghalt az én picikém, el kellett altatni :'( Három napja elkezdett köhögni, nem gondoltam h komoly baj lehet mert az nap délután már meg is szünt. Következő nap kissé megnőtt a pocija de még akkor sem látszott rajta semmi baj. Evett ivott szalatgált utánnam. Azt hittem biztos felfalta szokás szerint a másik kutya kajáját is. Majd pár óra múlva már feltünően nagy pocija lett és nagyon kemény. Azonnal ültünk kocsiba és irány a doki aki adott is neki szurikat. De sajnos nem változott semmi sőtt egyre rosszabul lett, állandóan öklöndözött vagy habosat hányt. Hívtam megint kérdeztem h nem lehet gyomor csavarodása van? Azt mondta már elpusztult volna akkor nem lenne már életben. Majd délután véreset hányt és akkor már tudtam hogy vége :'( Nem akartam hogy tovább szenvedjen így elaltattam. 9 éves szuka volt, nagyon szerettem őt soha nem lesz másik ilyen kiskutyám..
2015. febr. 21. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Részvétem, nekem is nemrég halt meg a kutyám, bár ő csak elaludt és nem kelt fel többet még így is nagyon rossz érzés. Írták már hogy lehet valami a bélrendszerében elzárta az utat, émnezt nem tartom valószínűnek, mert akkor nem hogy csak nem eszik, de mozogni meg pláne nem fog. Kis millió dolog okozhata ezeket a tüneteket , nem az orvos hibája, hogy nem tudta megmenteni. Tragédiák, balesetek sajnos megtörtének és nem lehet tenni semmit ellenük.
2015. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sajnálom hogy te is elvesztetted a kutyádat :-( Nem tudom mi lehetett enni nem evett de végig ivott csak az utolsó órában nem, amikor már véreset hányt. És a legrosszabb hogy csak nézett nagyra nyitott szemeivel várta tőllem a segítséget de én csak úgy tudtam segíteni rajta hogy hamarabb segítettem őt a túlvilágra. Nem akartam hogy szenvedjen. Borzasztó érzés a kezeim közt halt meg. Nagyon hiányzik :'( :'(
2015. febr. 22. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!