Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki panelben lakik és eldöntöt...

Aki panelben lakik és eldöntötték a családjukkal hogy szeretnének egy kutyát, kikéritek a szomszédok véleményét mit szólnának hozzá?

Figyelt kérdés
Mert itt nálunk nagy botrány van volt mikor hazahoztuk és meglátták.
2010. febr. 12. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem kértem ki, de szereti mindenki :) (előtte is volt már kutyám pár éve mielőtt vettük ezt de akkor se kértük ki a véleményüket meg azóta már nagyon változott a lakó közösség)
2010. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi most meg nyaktatutok mert az aláírás gyűjtést emlegették a kutya ellen.
2010. febr. 12. 21:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És mit érnek azzal ha aláírást gyűjtenek a kutya ellen? Szegény jószág úgyse tudja majd elolvasni:DDD, mondtam az előbb is vegyél neki te is gumicsirkét csipogósat és majd megnyugszanak:DD NE foglalkozz velük.
2010. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%
Mi nem kérütk ki, panelben lakunk egy Bischon Havanese kutyust hoztunk és az első nap nálunk be fogatták :). Azóta 1x meg is ellet és 2 kiskuytát állandóan vittünk le sétálni és akkor sem szóltak semmit. Igaz nélunk tbb mint 5 kutya van a tömb-ben :)
2010. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én sem kérdném a ki a véleményüket, de én kertesházban is lakom. De azért valljuk be egy kis igazuk nekik is van. Mert az nem egy különálló ház, ha megmozdulsz már hallják mindenhol. Figyelni kell másokra mert akkor nem fogják annyira utálni a kutyásokat. Persze ha a kutya nem ugat egész nap és nem zavar senkit akkor semmi közük hozzá.
2010. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért jobb kikérni, mert előlre ha mondjuk h pici kutya, csendes...szivesebben aláírják, aztán utána ha megvan az aláírásuk és megnő a kutya meg házat kezd őrizni, ottvan az írásbeli beleegyezés.
2010. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor is kikéred az engedélyüket ha egy TVt veszel,mert mégis csak jobb,ha később bömbölteted???baromság
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!