Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv nélküli mennyibe...

Törzskönyv nélküli mennyibe kerül egy bullmasztiff kölyök? Természetesen Mo-on.

Figyelt kérdés
Sehol nem találok hozzájuk árat, tenyésztőkknél meg aztán végkép nincs ár. De nem tenyésztőtől is érdekelne.
2010. febr. 13. 11:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az akkor sem tenyésztő volt !

Egy szaporítónak is lehet honlapja , jó kutyái !

Ezt senki nem mondta ...

2010. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Akiteki ***** válasza:
Fajtamentéstől ingyen.
2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tudtok ajánlani tényleg jó bullmasztiff kennelt?

Köszi az eddigieket is!

2010. febr. 14. 10:41
 14/16 damesek válasza:
8/13 én egy jó BM kennelbol vettem 2010 körül. 120e volt torzskonyvvel, chipelve és tesoja díjnyertes lett. Szüleit láttam stb A tenyésztő engedte hogy a bullmasztiff válasszon ki. Működött. Nem volt semmi gondom, Fb-n ismerősöm lett, kerdezhettem bármikor tőle.
2021. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 damesek válasza:
13/14 bullmasztiff kennel helyett szulok és vérvonal mellett dönts. Az enyém kan volt és 70kg sovanyan, volt 80kg is.. de általában 50kg körül vannak. Nekem inkább nagyobbak jöttek be, de lomhabbak is. Legalább 3-4 fele torzskonyves de teljesen eltérő típust tattam már. Akkor hozz el bullma-t ha kézre tudod nevelni, kertbe inkább ne. Vagyis lehet kinn, de alapvetően a Vadász kutyája.. jellemben ez ki is jön (akire tojnak, rossz dolgokat csinál..). Velem 0-23-ban volt. Hűséges barát volt mindig.
2021. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 damesek válasza:
13/14 arra is keszulj fel: ha beteg lesz 1,5 meterig felfosik.. mint minden nagy kutya, ha megmergezik (mint a minket, tulelte), ujjnyi ver lesz 15nm-n.. szoval a meret.. altatasnal 3 ember szukseges hozza stb (mutoasztalra)..
2021. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!