Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyám legyen?

Rottweileres Gazdi kérdése:

Milyen kutyám legyen?

Figyelt kérdés
Milyen kutyám legyen? 14 éves lány vagyok. És egy kutyát szeretnék. Már nem első kutyám lenne . Egy labradorom van. De szeretnék a labradorom mellé egy kutyust nem akarok nagyot csak 60 cm alatti kutyát. Szóval border collie beagle méretet körülbelül. Napi 3-4 órát tudnák vele foglalkozni. Séta, futtatás játék stb. Közepes méretű kertünk van. Reggel 8-tól 10 óráig kéne egyedül lenni vagy 8-tól 13-ig. Szóval nem hosszú ideig. És szerintetek milyen kutya lenne ideális számomra? Minden választ elolvasok :)

2015. febr. 26. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél másik kutyát? A labid nem bír ki 3-4 óra foglalkozást? :)
2015. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:

A kutyának is jó, ha napközben egy kis pajtással el tud játszani. Kérdés, mennyire van úgy szocializálva, hogy elfogadja a másikat.

Én azonban azt mondanám, menj be egy menhelyre és válassz onnan - akár kölyköt. Megmentesz egy életet és jobbá teszel hármat - a tiéddel és remélhetőleg a labradorodéval együtt.

2015. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 goolky ***** válasza:
Csatlakozva a 2. válaszadóhoz, valóban érdemes lenne menhelyeken keresni. És szerintem Labradorhoz valami hasonló vérmérsékletű egyedet. Vagy másik Labi, vagy Golden Retriever - nekem van az utóbbiból egy öreglány :-)
2015. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!