Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eb bejelentés az önkormányzatn...

Eb bejelentés az önkormányzatnál. Hol tudom jelenteni ha egy kutya szerintem nincs bejelentve?

Figyelt kérdés
A híradóban azt mondták hogy be lehet jelenteni ha egyik kutya nincs az önkormányzatnál bejelentve. Tudja valaki hol tehetem ezt meg?
2015. febr. 27. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A jegyzőnél.
2015. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem a Te kutyád, akkor mi a jó francnak akarsz ezzel foglalkozni????? Ennyire jólesne, ha valakit megbüntetnének? Undorító emberek lakják ezt az országot.
2015. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Tipikus feljelentgető...
2015. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Amennyiben a kutya veszélyeztet téged vagy bárkit, akkor oké, amennyiben a kutya tartási körülményei gyalázatosak akkor is oké


De ha nem akkor szánalmas vagy.......

2015. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én betartom a törvényi kötelezettségeim. ha más is akkor nincs félnivalója. ha nem akkor meg csak magára haragudhat. köszönöm kedves első :) szép napot nektek!
2015. febr. 27. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy igazi sz*r szemét sz*r alak vagy kedves kérdező!
2015. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-D
2015. febr. 28. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha tényleg nem chipesítette és jelentette be a kutyáját valaki akkor a k***a anyját. Kötelező mindkettő. Mint ahogy a bkv érvényes jeggyel vagy bérlettel utazni. Ha rajtakapnak, hogy nincs megbüntetnek. Ennyi.
2015. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a saját dolgoddal. Mi a franc közöd van hozzá? Rajtad is biztos fogást lehet valahol találni. Azért elárulom, hogy a határidő nyár közepe, szóval még bőven van idő, másrészt meg az önkormányzat nagy ívben le fogja tojni, ez nekik is csak ki lett adva, de a hátuk közepére se kívánják. Szóval inkább nézz szappanoperákat ha ennyire unatkozol.
2015. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak bizonyos kerületekben és településeken a határidő nyár vége, egyébként február volt a határidő. Nem unatkozom egyébként, nyugodj meg :)
2015. márc. 2. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!