Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell ápolni egy bologne...

Hogyan kell ápolni egy bolognese bichont?

Figyelt kérdés
Bolognese bichon szuka kutyám 9 hónapos és egyáltalán nem mutatja azt a tipikus bolognese-külsőt. Sokan hitetlenkednek, amikor azt mondom, hogy bolognese, azt mondják, hogy lehetetlen, ez havagnese vagy máltai. Pedig tudom, hogy igazam van, mert tenyésztőnél vettük a blökit. Mindig arra hivatkoznak, hogy egyenes a szőre. Régebben naponta fésültem, utána mindig megrázta magát, és úgy nézett ki, mint egy habosra tupírozott kiállítási szőrgolyó, de mindig egyenes volt a szőre. 8 hónapos volt, amikor először megnyírtuk, azóta kétszer fésültem meg, mert arra gondoltam, hogy így lesz göndörebb a szőre. Valóban göndörödik, de ugyanakkor a hasánál ill. a lábánál tincsesedik is neki, mint egy pulinak. Hogyan tudnám elérni azt, hogy igazi göndör szőre legyen, és ne röhögjenek ki, amikor azt mondom, hogy ez egy bolognese? Hogyan kell ápolni?
2010. febr. 13. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztőtől akitől vetted hívd fel biztos segít, ha kérsz tőle segítséget. Hogy pl. ajánljon neked kutya kozmetikust, vagy csak pár tanácsot biztos ad.
2010. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van róla képed?

Egyébként Bichon Bolognese és nem fordítva:)

2010. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Igen, bichon bolognese, bocsi. :)

Van róla képem, csak a gépre nincs feltéve, de felteszem és ide is feltöltöm.

2010. febr. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!