Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1. american staffordshire...

Algacsmate kérdése:

Van 1. american staffordshire terrier 3 honapos mult 12 nappal! és hát énszerintem tul kicsi a feje meg hát a teste! és hát a bőr is megvan nyulva rajta! Nagyon! Szerintetek ez átlagos! Egy ilyen kutyánál?

Figyelt kérdés

#segitségeket
2015. febr. 27. 16:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Így már világos ha besült akkor ki kell sütni
2015. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
jahh értem! mert én még vagy két hete cseréltem!! na mostmát értem!! :) köszi evvel sokat segitettél!! :) mert ott nem volt meg sztem az a körümény a kutyának ami kellet volna!! Na és ilyenkor mit lehet tenni!!?? Mert itten mondták h vegyek neki kutya szalámit és az meginditsa! Megvegyek neki josera kids kutya tápot és az meg inditsa! szerintetek?? Igaz ez??
2015. febr. 27. 18:44
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tezsvírem ha nyers hússal etetsz jobban beindítsa !
2015. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
köszönöm valaszaitokat!! Sokat segitettetek!:)
2015. febr. 27. 18:54
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Dekódoljuk a mondanivalódat:cseréltél egy kutyát,aki nem túl jó körülmények között volt.A kutya nem fajtatiszta,nincs törzskönyve,fajtajellegű keverék.Olyan nincs,hogy eredeti egy kutya,ez nem porcelán,hanem élőlény.Aki ennyit nem tud,szerinted hogy állapíthatja meg a fajtatisztaságot?Az állatorvos felejtős,mivel nem küllembíró,nem fajtaszakértő,nem az a dolga,hogy a fajtatisztaságot megállapítsa.Azt nem hiszem el hogy DNS tesztet csináltattál volna,egy olyan árából vehettél volna komoly tenyészetből fajtatiszta kölyköt törzskönyvvel,szerződéssel.Remélem,így is szeretni fogod és nem az udvar végében láncra verve végzi valami bunkónál.
2015. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 bollocks ***** válasza:
Don't feed the troll!
2015. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"De hogy ha ugyis lenne nkd miközöd be! Te tartod a kutyàt vagy én? "


Nem akarok belegázolni a szádba vagy a kis lelkedbe, de az állatkínzás akkor is állatkínzás, ha a te kutyáddal a te udvarodban csinálod, ergo tévedsz, ha azt hiszed, hogy ehhez senkinek nincs köze. Tudniillik ez bűncselekmény. A törvénysértő magatartás pedig akkor sem magánügy, ha házon belül történik.


Na mindegy, remélem azért szereted a kutyádat, de amíg nincs törzskönyved, az továbbra is keverék, ami mutathat valamilyen fajtajelleget. A bizonytalan származás és tartási körülmények miatt azonban minden, a leendő méretére és küllemére vonatkozó jóslat merő spekuláció.

2015. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
itt eljöhetel hogy hogy tartom a kutyát!! És akk leesne az állad!! jó ember de az ilyen okoskodó emberek mi a ***nak irnak ?? :D nem értem !! na de mindegy !! Jóó ez nekem bármeilyk kutya nellé oda álitanám hidd el!! ;)
2015. febr. 28. 16:47
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy jó neked így is jó.A vele való foglalkozás mellett azért szakíts időt arra is,hogy megtanulj helyesen és érthetően írni.
2015. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem okoskodom, csak olyan nyilvánvaló tévedésben voltál a kutya tartási körülményeit illetően, meg hogy az kire tartozik és kire nem, hogy szükségesnek éreztem pár sorban összefoglalni a lényeget. A te érdekedben.
2015. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!