Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsón kutyahám/póráz?

Olcsón kutyahám/póráz?

Figyelt kérdés
Sok heyen néztem akár használtan szeretnék háot és flexi pórázt 500ft altt. Ötletek hol nézzem még meg?
2015. febr. 28. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
500Ft-ból egy köteg spárgát kapsz nem pórázt.... Az nem pénz manapság.
2015. febr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehol. 500 Ft-ból jó, ha egy karabinert meg tudsz venni. A póráz meg a nyakörv (ne hám meg ne flexi legyen, kérlek) annyiba kerül, amennyibe, erre gondolom, fel voltál készülve, amikor kutyát vettél magadhoz, meg a kutyatartással járó minden egyéb költségre. Merthogy van vele költség, nem kevés, és nem csak az etetésre gondolok. Oltások, bolha-kullancs elleni védekezés, állatorvos, stb. Ha már az alapfelszereléseken is spórolsz, hogy akarod ezeket megoldani?

Ha nincs pénz, inkább ne tarts kutyát, komolyan. Ha megbetegszik, nem lesz miből állatorvoshoz vinned, mi meg nem tudunk neten diagnosztizálni és gyógyítani. Tényleg nem, meg se próbáld. Inkább járj ki menhelyre kutyát sétáltatni, mindenki jobban jár.

2015. febr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ezerért vettük a kutyáinknak a hámot. Mi a Kik-be, ha nem is állatbolt, de ott volt, és szerintem elég jól bírja. Régebben pedig egy sima állatboltban vettünk, ott sem volt drága. Pórázt pedig 2500-ért vettünk, bőrt, mivel elég erős kutyáink vannak, pár pórázt már elszakítottak. Flexit ne, én is kipróbáltam mikor fiatal volt az egyik kutyám, de elszakadt. Még jó hogy a kutyám nem olyan aki egy macska láttán elcsavarog. :)
2015. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget azért. Amúgy aki keres az talál. Hám+flexi póráz+bilétás nyakörv (dísznyakörv) =600ft
2015. febr. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!