Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám foga fogköves és...

A kutyám foga fogköves és ínygyulladása is van. Otthon kezelhető?

Figyelt kérdés
Én elvinném állatorvoshoz , de néztem állatkórházban az árlistát és a fogkőleszedés 18ezer ft. Olvastam itt gyikon hogy van akinek 4ezerért szedték le. Nekem most nincs 18ezer forintom mert még iskolába járok. Mit tegyek otthon nem tudom kezelni? Mi történhet ha hosszadalmas ideig így marad? Köszönöm a segítséget!
2015. febr. 28. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj olcsóbb állatorvost találni, de szedesd le a fogkövet. El fog sorvadni az ínye, fájdalmas, és enni sem fog tudni normálisan:(
2015. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is neked kell, hogy pénzed legyen rá, hanem a szüleidnek.

Ha ez így marad, az egy dolog, hogy fájni fog a foga, de egy idő után nem fog tudni enni, de elkezdenek rohadni a fogai. Csont etetésével lehet valamennyit javítani a dolgon, de ami fogkő már bement az ínye alá, meg ami ott van, ahol nem rág (pl. szemfogak töve), onnan csak doki szedi le.

2015. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!