Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatom meg a...

Hogyan taníthatom meg a yorkimat a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

2 éves elmúlt. Pár hónapja került ide. És oda sz@rik hu@yozik ahol éppen rájön. Leginkább a szőnyegekre.

Hogyan tanítsam. Ki hogy csináljam? Mik a hatásos funkciók?


2015. márc. 1. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kismillióan feltették előtted ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szobatisztas..


Kezd az alapoktól: két óránként leviszed, ha lent pisil és kakil, megdicséred, ha a lakásban, akkor takarítsz. Moss fel ecettel, annak nem bírják a szagát.

2015. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elolvastam. Hamarosan kezdem is.
2015. márc. 1. 10:24
 4/4 anonim válasza:
Nekem a párom lett rá jó hatással, 4 éves volt a yorkim mikor összeköltöztünk. Soha nem bántotta, még csak egy csúnya szó sem hangzott el, viszont vagy 2-3 hónapig nem volt simi, ölbeugrás, bármivel próbálkozott a kutya, null kontakt. Szerintem megtört :) Azóta persze nagy a "szerelem". Egyszer sem pisilt be. Engem szivatott meg vagy 3szor, hogy a kanapéra fosott, de az mindig bosszú volt. Makacs kis vakarcsok ezek, feszegetik a határokat mint a nők :) Én meg persze mint lágyszívű anyuci több mindent engedtem neki...
2015. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!