Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom most 19 hónapos....

Kislányom most 19 hónapos. Mikortól taníthatom szobatisztaságra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Két évs kora után kezdheted a próbálkozást. De nem biztos, hogy akkor már érett lesz rá.
2014. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor akarod, de 2 éves kora előtt tényleg nincs sok értelme, és utána is csak akkor, ha már fizikailag és szellemileg megérett rá.
2014. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24-30 hónap környéke
2014. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 30. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Atya ég, de kényelmes dolog az a pelenka.....
2014. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fanta ***** válasza:
Én úgy szoktattam rá a 19 hónapos lányomat,hogy figyeltem minden reggel:el kellett csípnem egy olyan pillanatot,amikor ébredése után még száraz maradt a pelusa,és gyorsan ráültettem a bilire.Vártam. Már pisilt is.Ez annyira megtetszett neki,hogy utána már ő kérte a bilit!!!Nálunk ez vált be! Napközben,mivel kertes házban laktunk,csak egy kis bugyit adtam rá nyáron,így amikor pisilt(először a bugyiba),gyorsan vittem oda a bilit,és ott fejezte be. :)
2014. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom,2,5 évesen közölte,h ő már nagylány,nem kell neki pelus...onnantól wc-re járt és nem voltak balesetek sem. Meg kell várni amíg érett hozzá :-)
2014. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor megvárjam amíg magától mondja hogy neki pisilni vagy kakilni kell? Meglátjuk végülis még nincs elkésve csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye erről.
2014. nov. 3. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a nagyot azelőtt kezdtem szoktatni, hogy érett lett volna a feladatra, végül 3,5 évesen lett teljesen szobatiszta... Tanultam az esetből, a kicsit már nem dresszíroztam, ő 2,5 évesen teljesen magától hagyta el a pelust, soha nincs baleset. Minden szempontból megérte várni.
2014. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Tengerész ***** válasza:
Várd meg a nyarat. Akkor ha nem adsz rá pelenkát nem fog megfázni, viszont utálni fogja ha bepisil, magától rászokok a bilire. Nálunk 3 gyereknél bejött a dolog. Bár a fiamnál nem volt könnyű, határozottan ellenezte. Végülis az használt, hogy jött a vándorkörvurstli és azt mondtam neki, csak akkor ülhet fel a körbekörbekisautóra ha bilibe fog termelni, akkor viszont akármennyit mehet. Egy vagyonba került a hét, de éjjel-nappal szobatiszta lett tőle azonnal.
2014. nov. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!