Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kuyám, mit ajánlotok?...

Szim44 kérdése:

Bolhás a kuyám, mit ajánlotok? Csepp, nyakörv?

Figyelt kérdés

A csepp lenne a legjobb de nem tudom hogy milyne csepp és hogy hol lehet olyat szerezni és hogy mennyi? kölyök palotapincsi 1-2kg


A fresnapf-ba van valami jó neki?



2015. márc. 1. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! vegyél rá cseppet is és egy nyakörvet is az a legbiztonságosabb:) szerintem a fressnapf-ba szerintem drága az illyen4 rendelj inkább neten:) Mondjuk egy foresto nyakörvet ,vagy ha olcsóbbat akarsz duoband-et és egy advantage cseppet:)
2015. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyikkel se mész semmire, ha tényleg bolhás!


Vegyél neostomosan-t, egy ampullát (5 ml) oldj fel kb. 1,5 liter vízben, azzal fürdesd meg a kutyát (szemébe, szájába ne menjen és ha van rajta seb, akkor várj vele, míg az begyógyul), illetve fújd le a fekhelyét, a környezetét. Ezt ismételd meg 1-2 hét múlva, és majd ezután tehetsz rá nyakörvet vagy cseppet, de addig felesleges, míg ki nem irtottad a bolhákat!

2015. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk a frontline cseppek (neten rendelhető) váltak be. a nyaköv azt semmit sem ért.
2015. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a fekhelyét nagyon nem tudom lefujni se seemmit se mert igazábol mindenhol alszik... mászkál éjszaka de nem tudom hogy hova
2015. márc. 3. 18:06
 5/5 anonim válasza:
frontline combo-t használunk a rotira. Evente 2-t veszunk és se kullancs, se bolha.
2015. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!