Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy maradhasson?

Mit csináljak, hogy maradhasson?

Figyelt kérdés
A 10 hónapos kiskutyámat el akarják vitetni menhelyre apukámék mert a mamám mindig veszekszik miatta. Nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni, de apuékat nem lehet meggyőzni. Mit tegyek, hogy maradhasson?
2010. febr. 13. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért veszekszik a mamád miatta??

rossz a kutyus?

ha nem akkor könyörögj, kérlelj mást nem tudok mondani arra ha valakik hülyék nem lehet őket meggyőzni

de ha menhelyre viszitek legalább egy olyat bulizz ki neki ahol nem fogják pár nap/hét után elaltatni

2010. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy miért vettétek meg, amikor hozzátok került, a mamád beleegyezett? Mi a mamád baja vele, miért nem szereti?

Ha mondjuk azért, mert nem szobatiszta, tanítsd meg rá. Vagy ha azért, mert ás, akkor le kell róla nevelni... Mi rosszat csinál a kutyus?

2010. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rágcsál meg sokat ugat. De erről nem ő tehet. Lassan kezdem meggyőzni aput, hogy maradhasson. Amúgy egy tündéri kiskutya és mindenkit nagyon szeret. Mi is őt.
2010. febr. 14. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Küld el apukádat meg a mamádat kettesben egy menhelyre !

Kéretőzzenek be egy altatásra és nézzék végig a kennelsorokat , majd utánna vigyék be , ha a látottak után is lesz hozzá kedvük !

Nyugodtan mutasd meg apukádnak amit most írtam !

Mert egy fiatal egészséges kutyát menhelyre vinni gusztustalan dolog !


Nem tudom hány éves vagy de olvasd el a Jan Fennel Kutyapszihológia című könyvet , vagy a neten is fent van és azt alkalmazd !

Vigyétek el kutyasuliba !

Ha mindenképpen menhelyre akarják vinni , inkább csinálj róla pár fotót és hirdesd meg , hátha jó gazdira talál , mert a menhelyen nem lesz könnyű neki !

Írj majd hogy mi lett s kutyussal !

2010. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!