Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó border collie kennelt...

Jó border collie kennelt munkavonulú kutyákkal? Ajánljatok!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy border collie vásárolni, majd a közel jövőben. De nem a nagy szőrös bordereket akik birkát vagy akármilyen állatok soha életbe nem láttak, hanem egy igazi húsvér bordert kiváló ˜˜ösztönökkel ami a birkászást illeti.

Itt a környező országok mint: Magyarország, Szlovákia, Csehország, Ausztria érdekelnének.


2010. febr. 14. 06:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még az is pozitívum lenne ha agilitys tenyésztett kutyáik is lennének.
2010. febr. 14. 06:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti nem nehéz ilyent találni, szerencsére a tenyésztők nagyon odafigyelnek az ösztönök megmaradására.

Én a Bordermania és a Blessed Borders kennelt merném ajánlani.

2010. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Blessed Borders kennelt ajánlanám, sok munkakutya került ki onnan.
2010. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt a honlapjuk is, ha megnézed az előző almok kiskutyáit, akkor láthatod, hogy nem a mackós show border vonalból valók, hanem szinte mindegyik vagy agilityzik, vagy terel
2010. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Huh látom sokaknak bejön ez a kennel, egyébként tényleg nem rossz :) Majd ellátogatok, de összehasonlításképp mondhatna valaki a fent sorolt többi orszgából is kenneleket.
2010. febr. 14. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a Blessed az etalon! Érdemes elmenni hozzájuk kennel látogatásra, szeretettel fogadnak. :) Szerintem a legjobbak, pláne ha munka kutyát akarsz!
2010. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Future Hope kennel, Székesfehérváron

2010. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Pásztortűz Csillaga.
2010. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a Pásztortűz Csillaga és a Future Hope kennelt ajánlom!

Nagyon odafigyelnek a munkára, terelnek, agilityznek versenyszerüen.

Nekem Future Hope kölyköm lesz :)

2010. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Magyarországról sose vennék bordert munkára...ami nálam az agilityt jelenti. (terelni nem terelek, azt nem tudom megítélni)


Itt egy link:

[link]

A "Links" menüpont alatt ha rákattintasz a "Border Collie Züchterliste" hivatkozásra akkor megtalálod a világ szinte összes BC kennelét, válogathatsz.


Mire szeretnél munka bordert? És azon a téren mennyi tapasztalatod van?

2010. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!