Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát egyedül hagyni?

Kiskutyát egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz, a napokban örökbe fogadunk egy kutyust, aki kb 8-10 hetes (pontosan nem tudom, mert talált kutyus és állatorvoshoz majd csak csütörtökön visszük). Párommal pont mind a ketten délelőttösök vagyunk, így fél6-tól kb. 1-ig lenne egyedül a kutyus, már az örökbefogadást követő nap. Munkahelyünkre sajnos nem tudjuk elvinni. Arra gondoltam, hogy a konyhában+előszobában lehetne, ahol kő van, így könnyen fel tudok takarítani. Persze ágyikója lenne, illetve rágókát és vizet is hagynék neki itthon. Az örökbefogadás után kb déltől vele leszünk már,másnap reggelig. Szerintetek kibírja ezt, nem lesz neki kín szenvedés?
2015. márc. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, biztos nem fog repesni az örömtől, de ez van. Így is extra nagy szerencséje van, hogy megmentettétek. És szerintem, még így is jobb lesz neki fél napot egyedül, mint ott rohadni a menhelyen.
2015. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést,én is ezt gondoltam.
2015. márc. 2. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így gondolom, mint az első. Ha pl olyan emberrel találkozom, aki azt mondja, hogy: lakásban kutyát???, akkor én is mindig azt válaszolom, hogy sokkal jobb dolga van, mintha menhelyen, vagy utcán lenne. Sőt, jobb dolga van, mint sok gyereknek. Szeressétek nagyon! :-)
2015. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minél kisebb helyen, - persze, legyen némi mozgástere- hagyjátok egyedül. Akkor nem az egész konyhát, előszobát fogja végigpiszkolni.

Amúgy is elég sokat alszik még az ilyen apróka. Rágnivalója legyen többféle is.

2015. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én is most hétvégén hozom el a nyolchetesemet. Annyira várom már! Első voltam.
2015. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a jó, ha első nap otthon lennél vele, mert akkor frissen hozod és biztos félni fog.
2015. márc. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy kertes vagy családi a hely de lefoglalni sem árt valamivel 😉

Én tejes és cipősdobozt használok de kiskutyának valami vékonyabb kartondobozba pakolj bele jószagú rágcsát (akár sonkadarabot) és lyukaszd ki. Illetve ő még napi 3x kell egyen, meg lehet követelni hogy 1 adagért dolgozzon meg! Petpalackra vágj táp méretű lyukakat és tedd bele az ebédnek valót. Ha hazaérsz ezt vedd el tőle! 1-2 nap és rá fog jönni ha nem csipegeti ki akkor reggeltől estig nincsen kaja!

2015. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!