Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elvigyem őket?

Szerintetek elvigyem őket?

Figyelt kérdés
Az Expresszen két keverék kutyust találtam és azon gondolkozom hogy érdemes lenne-e elvinni őket minda a kető benti kis kutya lenne mármint télre és öszre nyára és tavaszra a garázsban lenének ! ja van egy 2 éves kislányom ! itt van a képük : [link] és ő a másik : [link] szerintetek ?
2010. febr. 14. 11:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
bocsánat két x ugyan aszt másoltam be [link]
2010. febr. 14. 12:05
 2/28 anonim ***** válasza:

A két linken ugyanaz a kutyus szerepel: Narancs.

Ez a kutyus -szerintem- lakásban tartandó eb. Ha már gondolkoztál azon, hogy elvihetnéd, akkor én azt javaslom, hogy vidd el. A kislányod biztosan megszeretné, mivel egyébként is egy szeretetre méltó kis állatka. Én hazavinném a helyedben.

2010. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
úr isten sehogy semm akar sikerülni pillanat [link]
2010. febr. 14. 12:07
 4/28 A kérdező kommentje:
tudjátok mit meg próbálom mégegyszer
2010. febr. 14. 12:10
 5/28 A kérdező kommentje:
2010. febr. 14. 12:12
 6/28 A kérdező kommentje:
na végre sikerült most már jöhetnek a válaszok
2010. febr. 14. 12:13
 7/28 A kérdező kommentje:
köszönöm igen tudom hogy lakásban tartandó de a garázsban van fütőtest és ott lenne az ágyuk az ennivalójuk meg mindenük a kosaruk a cuccok és ott jó meleg lenne mert ilyen elektromos garázs és seki se be nem tudjönni a meleg és a hideg levegö szóval jó helyük lenne
2010. febr. 14. 12:15
 8/28 A kérdező kommentje:
levegő
2010. febr. 14. 12:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mind a ketőt érdemes lenne elvinni! egészségeseknek, jól tartottaknak látszanak, nagyon aranyosak! a kislányod biztosan örülne neki:-)
2010. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy nehezen csak sikerült :) Szerintem ha tudod őket vállalni, etetni, gondozni, sétálni vele akkor nyugodtan vállald. Megérdemlik szegény kiskutyák, hogy végre megfelelő otthonuk legyen. Legalább megmented őket és nem szaporítótól veszed a kutyát. Szerintem fogadd örökbe őket.
2010. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!