Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elvigyem őket?

Szerintetek elvigyem őket?

Figyelt kérdés
Az Expresszen két keverék kutyust találtam és azon gondolkozom hogy érdemes lenne-e elvinni őket minda a kető benti kis kutya lenne mármint télre és öszre nyára és tavaszra a garázsban lenének ! ja van egy 2 éves kislányom ! itt van a képük : [link] és ő a másik : [link] szerintetek ?
2010. febr. 14. 11:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz egy 2 éves kislány mellett 2 kutyával eleget foglalkozni? Nem fognak engedelmesen a sarokban ülni, ha éppen sok a dolgod! Tudod egy kisgyerek mellett a két kutya etetését, oltását, az esetleges betegségek állatorvosi kezelését fizetni? Jól gondold át, hogy tényleg tudod-e vállalni és akkor hozd el őket, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy igen.
2010. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd őket örökbe!! Nagyon aranyos kutyusoknak látszanak, és biztos a kislányod is szeretné "nyaggatni" őket :)
2010. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de irjatok még Úgy gondoltam hogy holnap felhívom és meg kérdezem őket mármint a gazdikat hogy nekik mikor lenne alkalmas a találkozás szeretném a kis lányomat is vinni hogy lássa a kutyákat és hogy milyen a természetük !! irjatok még jó sokat
2010. febr. 14. 12:31
 14/28 A kérdező kommentje:
'2:") biztosan :)12:28 igen tudok mindegyik őjükkel föglalkozni a nagymama nálunk lakik és ezért így át gondoltam a helyzetet el olvastam az olcsó kutya .hu-t nem csak úgy a hasamra csaptam hogy " na ezek kellenek nekem majd eltartom őket" szépen át gondoltam mindenkivel meg beszéltem a családból és részukről rendben van és a holnapi napot néztem ki hogy esetleg tudjak beszélni mind két gazdival !! :) köszönöm a válaszokat irjatok még !!!!
2010. febr. 14. 12:35
 15/28 A kérdező kommentje:
bocsánat le maradt az elejéről 12:29
2010. febr. 14. 12:36
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan fogadd be őket, ha tetszenek! Ivartalanítva és chipelve is vannak, ez tök jó! Rögtön vagy 25ezer ft-ot spóroltál- mondjuk ebből adhatsz az alapítványnak is, megérdemlik! :)
2010. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőt vidd haza :) Boldog életük lesz!
2010. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ma vittem egy menhelynek 2 db 20 kg kutya tápot minden nap viszek különböző menhelyeknek 20 kg 2 db kutyatápot szóval nem minden nap ugyan annak hanem mindig másnak és ha minden a környéken lévő menhelynek vittem akkor jön előről hogy telikerre a férjem egy kutyatápot forgalmazó cég tulajdonosa !! és amikor meg látok egy kóbor kutyát bárhol hop a kocsiba van kézbe mert mindig van nálam egy vagy kettő kutya póráz szóval segítek rendben holnap elmegyek a kutyákért de írjatok még lécci !4 ja és ma is találtam 5 kutyát már a menhelyen vannak most kaptame egy levelet hogy eddig 156 kutyát vittem be és ebből elvittek már 156-ot :) szóval elvitték az összeset csak még a malyi napikat nem de nekik is lesz egy jó kis gazdijuk !!
2010. febr. 14. 13:25
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
156 kutyát fogtál be? Ez azért nem semmi... És ha havi 1200 kg kaját tényleg eljótékonykodsz, és ez igaz is, akkor le a kalappal ! Bár azért érdekel, melyik cég engedheti ezt meg magának :-o
2010. febr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Lhnt ez a neve a cégnek és ilyennel miért "kamuznék" igen 156 kutyust de persze nem tartottam meg őket hanem a különböző menhelyeknek vagyis a menhelyek be fogadták a kutyákat
2010. febr. 14. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!