Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elvigyem őket?

Szerintetek elvigyem őket?

Figyelt kérdés
Az Expresszen két keverék kutyust találtam és azon gondolkozom hogy érdemes lenne-e elvinni őket minda a kető benti kis kutya lenne mármint télre és öszre nyára és tavaszra a garázsban lenének ! ja van egy 2 éves kislányom ! itt van a képük : [link] és ő a másik : [link] szerintetek ?
2010. febr. 14. 11:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
:) ezzel nem szeretnék dicsekedni csak az egyik választ meg kommenteltem :D majd meg írom hogy mi lett a kutyákkal majd holnap !
2010. febr. 14. 13:53
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem a második a tacsi szerű kutyus tetszik jobban de csak szerintem azért mert az én keverék kutyusomra hasonlít!!! sok boldogságot nektek!!!
2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jo ötelet befogadi , akét kis aranyos kutyust , biztos jo helyük lesz nállad. Föleg azért mert , igazán szereted a kutyusokat. Gratula , az állatmentéshez, nem semmi ennyi kutyát, be fogni és uj otthont, teremteni nekik. Elismerésem. Mi még soha nem vettünk kutyát,csakis örökbe fogadtunk eddig. A mostanit is kaptuk, mert az elözö gazdija lemondott rolla , mert mindenkire ugrált, mi meg befogadtuk és boldogok vagyunk, mert nagyon szeretni valo.
2010. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
14:50 köszönöm a dicsérést és mindenkinek köszi a válaszokat !! :)
2010. febr. 14. 15:00
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Narancsot én is kinéztem magamnak, de sajnosátgondoltam és nem merek bevállalni még egy kutyát, viszont több jelentkező is van rá, azt javaslom siess, már ma írj egy emailt.
2010. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
már felhívtam mind a két kutya gazdáját el hozom őket már senki mást nem fogja csak én mert már le foglaltam őket :P szóval holnap már mehetek is értük :)
2010. febr. 14. 15:27
 27/28 anonim ***** válasza:
hogy-hogy lefoglaltad? az írták, hogy ingyen elvihető!
2010. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
jaj igen de nem úgy értettem hogy nah hogy azt mondtam neki hogy senki másnak ne hanem csak azt mondtam neki hogy lehetőleg ne aggya másnak őket
2010. febr. 15. 05:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!