Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatékonyabb lehet így a behívás?

Hatékonyabb lehet így a behívás?

Figyelt kérdés

Ingerszegény környezetben viszonylag behívható kutya. Néha viszont megtagadja a behívást. Arra gondoltam hogy mindig amikor megtagadja, elkezdek futni másik irányba (ugyanis ilyenkor a legtöbb kutyához hasonlóan, ő is utánam fut).

Ha minden megtagadás után elfutok, megtanulja hogy engedelmeskednie kell különben "otthagyom"?


2015. márc. 3. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bár okos kutya ezt is kicselezheti :) Mindenesetre megpróbálni mindenképpen érdemes.
2015. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell futni hozzá. Már csak azért sem, mert ha dacból annyira nem akar rád figyelni, akkor észre sem veszi, hogy eltűntél (én jártam már így, ciki volt visszaballagni hozzá, mikor már keresett).

Talán elég ha határozottan elfordulsz és elindulsz a másik irányba.

2015. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!