Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert pisil a kankutya az...

Si. kérdése:

Miert pisil a kankutya az ivovizebe?

Figyelt kérdés
"Kolcsonbe" megorzesre (ideiglenes amig gazdi koltozkodik), van nalunk egy kb 14-5 honapos kan, boxer-amstaff keverek, gyonyoru fiucska. Par napja eszrevettem, hogy belevizel az ivovizes "vodorbe". Attettuki masik helyre, hatha csak a falon jelolget, vagy valami... de nem, akarhol is van a viz, megtalalja, es belepisil. Mitol van ez? Gazdival par napja nem talalkoztunk, hogy rakezdezzek...

2015. márc. 4. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hu, ez durva. Először jót röhögtem, mert tudom milyen eszetlenségekre képesek a staffik, de így hogy írod, hogy éheztették, már árnyaltabb a kép. Valami ezzel kapcsolatos dolog lehet a háttérben. Próbáld meg megtartani őt mindenképpen.
2015. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!