Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak en erzek igy?

Csak en erzek igy?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nem lehet kutyam.

Sok embernek van, es mindog fenn vannak Gacabookon meg mindig kockulnak....ha nekem lehetne kutyam...akkor en tuti 11111110000%ot vele lennek

Tinektek se engedtek meg a szuleid h kutyat tarts?

Es mi lett belole?


2015. márc. 4. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Naponta zaklattam anyut, hogy szeretnék egy kutyát. Aztán egyszer nem is tudom miért (ô se tudja :D) és megengedte. Ekkor 13 éves voltam.

Legyél kitartó, az a tuti. Ha nem is biztos, hogy megengedik, akkor is reménykedj. A legrosszabb esetben felnôtt korodban lesz sajátod. :)

2015. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen kutyad lett?

Am nekem tuti nem lesz

Most is bogok😨😨😨

2015. márc. 4. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Felnőttem, és a saját keresetemből, a saját otthonomban lett kutyám. :)

Addig is fordítsd az idődet facebookozás helyett a tanulásra. Jobb tanulmányi eredmények -> továbbtanulás -> jó állás -> jó fizetés -> előbb lehet saját kutyád.

2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy menj el a legközelebbi menhelyre, és önkénteskedj.

Ott annyi kutya várja a szeretetet, hogy nem győznéd simogatni őket.

És ki tudja, lehet, hogy egyszer megengedi anyukád, és onnan lesz kutyád. Akkor már tapasztalatod is lesz.

2015. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a kutyáknak nem kell pihenni pl? És az embereknek dolgozni pl.?? Azt hiszed, hogy ha valakinek van kutyája, csak abból áll a napja, hogy a kutyával van?
2015. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!