Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen egy ivartalanított kutya?

Ilyen egy ivartalanított kutya?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy ivartalanítás után nyugodtabb lesz a kutya. A mamámék fogadtak örökbe egyet, ez egész nap alszik, nem csinál semmit, el mész mellette és fel se emeli a fejét, nem figyel, nem játszik, nem ugat. Ilyen egy ivartalanított kutya? Mert akkor én ebből köszönöm, de nem kérek. Inkább legyen ivaros és játszon, figyeljen, legyen benne valami öröm.

2015. márc. 4. 19:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kan kutya. Amíg a menhelyen volt mentünk hozzá többször is, kivittük sétálni, olyankor mindig örült. Azért gondoltam, hogy az ivartalanítás miatt lett ilyen. Vagy hiányzik neki a menhelyi többi kutya?
2015. márc. 4. 19:55
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem ilyen. Az én labim is ivartalanított már sok éve és pont olyan, amilyennek egy labradornak lennie kell, élénk és játékos.
2015. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%

Most erre mit mondjak? Az enyém meg nincs ivartalanítva (hosszú, hogy miért), 11 éves és átalussza az egész napot. Csak akkor élénkül meg, mikor sétálunk, vagy játszunk, de akkor annyira pörög, hogy egy fiatalnak is becsületére válna.

Az a kutya vagy beteg, vagy nem tudod felkelteni az érdeklődését.

2015. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyik kutyám sem változott semmit az ivartalanítás után. Ez a kutya, amiről írsz, biztos, hogy nem az ivartalanítás miatt ilyen. Vagy ilyen a természete, vagy beteg (akár lelkibeteg), vagy nem érzi jól magát valami miatt, de hogy nem az ivartalanítás miatt ilyen, az 100%.
2015. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom a mamáék hordják a kutyát legalább napi kétszer sétálni (ha kerti kutya) amiben van játék a gazdival, és más kutyákkal, ahol sok inger éri. Ha még ezek mellett is életunt, akkor beteg, mutassátok meg orvosnak, de ha csak a kertben hever, akkor nem csoda ha agyonnyomasztja az unalom és a magány. Az ivartalanításnak ehhez az ég világon köze nincs.
2015. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Azért nyomtak rá pirosat, mert hülyeséget írtál! Miért lenne agresszívebb a szukák viselkedése az ivartalanítás után? Az agresszivítás attól függ, hogy bántak egy kutyával, nem pedig az ivartalanítástól!
2015. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%

Talán te linkelj egy hivatkozást alátámasztásként, miszerint ivartalanítás után agresszívabb lesz egy szuka!!!

Én személyes tapasztalat után mondhatom, ez egy hatalmas baromság.

2015. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Kérhetem a linket, amivel alátámasztod a blődségeidet?
2015. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
31%
Mégis ki mondta, hogy ezt interneten olvastam? Az ilyen szőrszálhasogatók, mint te a specialitásai ennek az oldalnak. Az "én kutyám nem volt ilyen, akkor az összes többi sem" és hasonló "saját tapasztalaton" alapuló válaszok senkinek sem segítenek.
2015. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Sötét vagy mint a néger hímtagja, inkább hallgass!!!!! :)
2015. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!