Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen egy ivartalanított kutya?

Ilyen egy ivartalanított kutya?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy ivartalanítás után nyugodtabb lesz a kutya. A mamámék fogadtak örökbe egyet, ez egész nap alszik, nem csinál semmit, el mész mellette és fel se emeli a fejét, nem figyel, nem játszik, nem ugat. Ilyen egy ivartalanított kutya? Mert akkor én ebből köszönöm, de nem kérek. Inkább legyen ivaros és játszon, figyeljen, legyen benne valami öröm.

2015. márc. 4. 19:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

" személyes tapasztalatnak semmi köze ahhoz, ami általában történik, "


LOL :DDD

2015. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire okoskodunk, ezen az oldalon úgy tudom, fent van a cikk, amiben olvastam: [link]

keresgess a kutyáknál, sok érdekes dolgot találhatsz rajta ha tudsz angolul

2015. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha tuti nem beteg, én azt mondanám, hogy ilyen a természete. Az, hogy a menhelyen nagyon örült, természetes, hiszen kb. ti voltatok az egyetlen esemény ami vele történt, a legtöbb menhelyi kutya elképesztően vágyik a foglalkozásra, hiszen a gondozók gyakran túlterheltek, és nem igazán tudnak minden kutyával a feltétlenül szükségesnél többet foglalkozni. Így pedig érthető, hogy bepörgött, még akkor is, ha nyugis természetű.

Ha jól láttam, nem írtad hány éves, pedig sokat számít. Az én idős kutyám is pörgött kisebb korában, mostanában (14 éves) már inkább laza sétákat megyünk, és aztán szundikál meg pihen kb. egész nap.

2015. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Az én kutyám is ilyen volt az örökbefogadás után néhány hétig (őt is ivartalanították mielőtt elhoztuk), de aztán feloldódott nálunk és már nagyon játékos, úgyhogy szerintem csak idő kell neki.
2015. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!