Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog vagy Bernáthegyi?...

Dangergyerek kérdése:

Német dog vagy Bernáthegyi? Megtetszettek nekem és eldöntöttem hogy veszek 1-et de nem tudom melyiket. Melyik nyújt nagyobb biztonságot, melyik nyugodtam, melyik játékosabb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hol szeretnéd tartani elsősorban. A dog a szőre miatt mindenképpen lakásban való tartást igényel, csak udvaron nem javasolt tartani, fázni fog, tönkremennek az ízületei a hidegtől.
2015. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha jó meleg pokróc vagy pléd van alatta akkor is fázni fog?
2015. márc. 4. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább a Bernáthegyi nem akarok még egy hűséges társat elveszteni ugyanis házban nem tudom tartani.
2015. márc. 4. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi meg nyáron szenved a melegtől. :-/ Am sztem egy jól szigetelt olban jól van. Nekem pl a magyar vizsla is kint van, és makk egészséges. De persze kell a jól szigetelt ól.
2015. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem van jól. A német dog rendkívül igényes, kényes jószág ilyen tekintetben. A lelki világa érzékenységét nem is említve. A hidegben,magányban szenved, ezáltal depresszívvé válhat. Ez a kutya csak annak való,aki tényleg mindent meg tud neki adni.
2015. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen bernáthegyi, ha csak ez a 2 fajta jöhet szóba.
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bernáthegyit meg nyáron kell beengedni a lakásba hűsölni. :)
2015. márc. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bernáthegyi szenved a hazai klímán.Persze picinek cuki,de amint melegebb az idő,használhatatlan.
2015. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!