Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz legközelebb űződhet...

Mikor lesz legközelebb űződhetnék a kutyám?

Figyelt kérdés

December 12én fialt :( .. Ebbe ne menjünk inkább bele bővebben ... Most a kankutyánk elég érdekesen viselkedik körülötte. Nem akarjuk hogy legyenek kicsik megint. Fogamzásgátlót fogunk venni neki. Mikor vegyük meg... Nem akarjuk megműtettni. Ebbe se menjünk bele!

Csak normális válaszírókkal vagyok hajlandó beszélni


2010. febr. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ok, nem megyünk bele, de akkora marhaságot tenni egy kutyával.

A "fogamzásgátlástól" nagy valószínüséggel méhgyulladást fog kapni és akkor mindenképp ki kell ivartalanitani, mert belepusztul.

Még biztos hogy nem tűzel, ahoz nagyon korán lenne, de a doki ezt 100% biztonsággal meg tudja állapítani.

2010. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán imerni kéne kutyádtat és tudni milyxen időközönként tüzel. Szegény kutyáddal jól kicseszel, mert az egy csomó hormon amitől beteg lehet. De menj el az orvoshoz és ő majd megmondja.
2010. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szuka kutya hat havonta tüzel. Elvileg most még nem.

A kan talán azért viselkedik furcsán, mert a szukád szaga ingerli. Bizony keress fel egy állatorvost, mert lehet méhgyulladása van. Normál esetben nem hajthatná a kan , mert az "üzekedést" a tüzelő szuka szagára kezdik el a kanok ( de, mint írtam az előbb hasonló szagok lehetnek rendellenességek esetén is) hüvely és méh gyulladás...

2010. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Akkor mégis mibe menjünk bele? A szomszéd trabantjába?

Érdekes kísérletnek nézünk elébe, szerintem kimeríti az állatkínzás fogalmát fogamzásgátlókkal tömni egy kutyát.

Jó esetben nyom nélkül ürül a szervezetéből, de az is lehet, hogy komoly elváltozásokat okozhat a humán hormon.

Lehet, hogy még szőrösebb lesz tőle?

De hogy tüzelni meg "űződködni" azt fog, és megajándékozza a környékbeli sintéreket és menhelyeket egy rakat kölyökkel minden fél évben.

2010. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!