Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka kutyák is olyanok...

A szuka kutyák is olyanok mint a hímek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
ha tüzelnek minden kutyával párosodnak? mint a "fiú" kutyák, amikor kivannak indulva mindennel párosodnának?
2010. febr. 14. 18:02
 1/9 anonim válasza:
100%
nem, a lany kutyak nem engedik csak tuzeleskor hogy meg d*gjak de szerintem olyankor mindenkivel:D
2010. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam hogy akkor :) csak mert most van egy kutyánk lány meg fiú is, és a fiú kutya már vagy 3napja ugatja, de nem tudom mért bár valószínűleg megakarja bacni, és érzi hogy kivan indulva a lány kutya, de mégse teszi meg o.O


bocs hogy lány meg fiú, de jobban szeretem ezeket a szavakat használni :)

2010. febr. 14. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "lány" és "fiú" szóval van a baj, hanem a "b@szni" szóval...Annyi szinonimája van, amivel az ember normálisan, kúltúráltan kifejezheti magát, pl. a párzás, közösülés, stb.
2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tuti biztos a kerítés, akkor nem jut be kan kutya a tüzelő szukához, és akkor nincs gond. Meg ha megtörténne a baleset, de gyorsan dokihoz viszi az ember, akkor van injekció, ami meggátolja a terhességet, de ez csak akkor megoldás, ha éppen meglátod, hogy felcsinálják.

De mindkét nemnél ott van a végleges megoldás, az ivartalanítás.

2010. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nem vicces! Nem tudsz semmit a kutyákról. Ne szaporítsd őket! Menj és ivartalanítsd ki! Ez csak szenvedés a kutyáknak, nem élvezet, csak ösztönből csinálják, a kiskutyák sokba kerülnek, és csak rondot a tenyésztők munkáját, arról nem is beszélve hogy tele van a menhely kutyákkal!

Ha nem tudnád a szuka csak a tüzelés (ami kb 3 hét) egy bizonyos szakászában hajlandó a párzásra.

2010. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy párosodjanak csak kérdeztem hogy azért ugatja-e a kutya mert nem engedi vagy mert érzi hogy kivan indulva
2010. febr. 14. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szuka csak akkor engedi magára a kant, amikor készen áll, és csak azt a kant, amelyik szimpatikus neki (pl. túl kicsi kutyát többnyire nem).

A kanok, akik tüzelési időszakban beköltöznek a kertedbe, várakoznak, hogy talán nekik megáll a szuka, és közben lejátszák a hatalmi játszmáikat, vagyis az erősebb elkergeti a gyengébbet.

Ha a szuka el van zárva, pl. kerítéssel, szétszedik a kerítést, ha be van zárva, az ajtó előtt várakoznak. Jelölnek, vagyis jelzik, hogy itt jártak, és mindenüvé odah*gyoznak. Ha a szuka szabadon van, időnként bepróbálkoznak nála, de ő, amíg nincs készen, addig elkergeti őket. Ha kész, akkor a befutó jelentkezőt magára engedi, és utána, amíg fogamzóképes, a szimpatikusabbakat is végigpróbálja.

Ha megfogant, attól kezdve többet nem enged nekik.

Az egész max két hét.

Javaslat: NE HAGYDDDDD!!!!!

Vagy tüzelés elleni tabletta, vagy fogamzásgátló, vagy a legjobb: IVARTALANÍTTATNI mindkét kutyát, de legalább a nőstényt.

2010. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy alomban 6 kölyöknek 6 apja. A szuka ösztönből párzik, a tüzelés megfelelő időpontjában akár több kannal is. A szuka peteleválása szakaszos, ezért lehet elég tarka az alom. Ne szaporítsd a keverékeket! Van belőlük elég
2010. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a plébánosnak szökött meg a tüzelő szukája, 3 napig csellengett. Szegény plébános amikor belegondolt, hogy mit müvelhetett a kutya 3 napig a faluban, nagyon elszégyellte magát. Aztán beajánlottuk az orvoshoz, ivartalanitották az ebet, igy mindenki jól járt:)
2010. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!