Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Sűrgős! Mit tegyek?...

S. O. S Sűrgős! Mit tegyek? Hasmenés vagy betegség?

Figyelt kérdés

S.O.S Sűrgős!!!


Ma kezdőtőtt , nagyon izgatott volt , kb 3-4 óra fele , elvittem sétálni , majd labdáztunk , elment hátra és láttam hogy hasmenés , de mint a víz , barnás vöröses , láttam hogy kukorica darabos ,gondoltam hogy a kutya konzerv tegnapról ,majd anya is kivitte akkor már zöld és még folyékonyabb volt mint a libáé körülbelül(ma nem kapott semmit , asztalról sem) fél hét-hét fele, majd most az esti sétán nekem , háromnegyed kilenc-kilenc körül , kitaláltam neki egy diétát a hétvégére , holnapig nem eszik semmit ,szerintetek? Ja, hogy ha betegség vagy vírus esetleg akkor kérlek titeket segítsetek!

Ha 24óráig nem kap semmit , és hétvégén diéta(répás kutya táp) megfelelő?



2015. márc. 6. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

" Ja, hogy ha betegség vagy vírus esetleg akkor kérlek titeket segítsetek!" és szted mi meg tudjuk állapítani gépen keresztül mi baja a kutyádnak? VIDD ORVOSHOZ! Ügyelet van!


" Ha 24óráig nem kap semmit , és hétvégén diéta(répás kutya táp) megfelelő?" mivel nem tudjuk mi baja, nem mondom h igen. Egyáltalán milyen fajta tápot kap?

2015. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A diétás kaja nem a répás kutyatáp, hanem a sz@rrá főzött rizs, pici főtt csirkével.

Azt meg, hogy mi a baja, majd az állatorvos mondja meg neked, ha eltévedsz odáig, de a színes és folyékony széklettel nem érdemes várni, mert durva fertőzés lehet, amitől pillanatok alatt kiszárad a kutya, akkor is, ha iszik, mert nem jut be a szervezetébe a víz, csak átcsorog rajta.

2015. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen vidd orvoshoz, addig csak vizet adj neki.

Nem tudom, milyen az a répás kutyatáp, de majd ha az orvos is engedi, akkor főtt rizs zsírtalan csirkehússal (mell) megfőzve, fűszerek nélkül ami jó lehet. De az orvosi vizsgálat előtt ne adj semmit, csak inni. Ne várj vele, mert hétfőre akár el is pusztulhat kezelés nélkül, ha esetleg parvo.

2015. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma reggel voltam vele , azt mondta hétfőig várjunk , a táp amit kap az floric premium, a doki orlando-natur tápot mondott meg is vettem , ma még nem kap semmit ,de az az érzésem h ez nem fog neki kelleni.... válogatós , a fött rizst sem eszi , egyébként főztem neki csirke mellett majd 1,5órán keresztül ,tegnap azt sem ette , inni viszont iszik , de sztem kezd neki elmúlni , mert ma reggel anyukám is kivitte, akkor nem volt semmi , most én is elvittem 2-órás sétára, itt se volt semmi.sétákra viszek mindig 1-fél literes üveg vizet , itatom ott is , iszik rendesen , az orra nedves nem lázas, nincs letörve , hozza a labdát : ) viszont este hallottam hogy a hasa korog , a kutya morog is rá , és fingik, néha , a dokitól erre is azt a választ kaptam hogy valamit meg evett , de várjunk hétfőig.


utólag is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 7. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha válogatás miatt nem eszik még 1-2 napig, lényeg, hogy iszik. Remélem, minden rendben lesz most már. :)
2015. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Frolic egy nagy kupac trágya,tele mesterséges anyagokkal,Orlando sem sokkal jobb.
2015. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira gyatra minőségű a Frolic,hogy az összetételét sem lehet megtalálni sehol magyarul.

Vannak sokkal jobb minőségű tápok kb.ilyen árban,mint az Orlando meg Frolic.Ilyen pl.a Brit,Susa,Josera stb.ezek legalább nincsenek tele mesterséges színezékkel,ízesítővel stb.

Netről tudod ezeket rendelni,házhoz is viszik,sok helyen ingyen.

2015. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 evimeri ***** válasza:
Diétának én mindenképpen a főtt csirke mellett ajánlanám. A mi dokink mindig azt mondta, sőt olyankor víz helyett kamilla teát adtam neki. Igaz nem ízlett neki. Remélem csak egy kis gyomorrontásról van szó. Jobbulást a kutyusnak.
2015. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!