Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amsaff kiskutyám atkás mit...

Algacsmate kérdése:

Az Amsaff kiskutyám atkás mit lehett az ellen tenni?

Figyelt kérdés

#kutya #az amstaff
2015. márc. 6. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pl orvoshoz lehet vinni
2015. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Immunerősítés a kutyusnak (mondjuk Béres csepp) és havonta tegyél rá Stronghold cseppet. Már ha biztos az a baja, egyébként az állatorvos el szokta mondani a kezelés menetét.
2015. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitok :) volt egy honapj az orvashoz es kapott szurit!! is de semmi.se javult... máma vettem neki kis ampulát amit bekellet keverni 1 liter vizbe és avval lemosni!! es azt mondta a boltban a neni hogy hat harom hetig rajta kell hogy legyen!! szerintetek ez bevallik? mert nem vakarozik eddig!! de lehet reggelibe vakarozni fog!! nem tudom egyenlore!!
2015. márc. 6. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2.-ik vagyok. Haverom kutyájának csináltak bőrkaparék vizsgálatot, és a kutyája azt a kezelés kapta amit leírtam. Szépen rendbe jött, pedig csúnya szőrkihullása volt csórinak.
2015. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán vidd vissza az orvoshoz...
2015. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
a demodex atkánál nem vakarózik. ne orvoshoz vidd, hanem vidd vissza a szaporitójához.!!!!
2015. márc. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a dokihoz. Milyen szurit kapott? Atkára valót? Mondd el a dokinak, hogy nem javul, vakarózik.
2015. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a tenyésztő a szőr hulàs ellen adadta be neki!.. mikor megvedtem es most felkeltem hallom hogy nagyon vakaródzik!! :/ nem tudom milegyen
2015. márc. 7. 07:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tenyésztő volt, hanem szaporító, aki egy beteg kutyát sózott rád, ami igen szomorú.

Mondjuk, mit csinálj: vidd el egy állatorvoshoz, jól felszerelt rendelőbe, ott elmondod a problémáikat, a doki megvizsgálja, vesz bőrkaparék mintát és kikezeli a kutyádat.

Mennyi idős a kutya egyébként? Oltásai rendben vannak?

2015. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma lett 3,5 honapos!! azok igen rendbe vannak!!
2015. márc. 7. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!