Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukám hogy...

Hogy vegyem rá anyukám hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés

Lakásban lakok.13/l

Napi 3 sétát tudnék biztosítani esőben, fagyban, nyári hőségben...

Tudom hogy egy kiskutyának 2 óránként kéne sétálni, de ha nyárra időzítem, akkor minden percben le tudnám vinni:)képet vagy taktikát tudnátok ajánlani, amivel megenyhíteném a fekete kő szívét?

Szóval az a kérdésem, hogy valami videót,


2015. márc. 7. 14:29
1 2
 11/15 evimeri ***** válasza:
Szia! Először is kérdés mennyi idős vagy? Egy 10 éves gyerek valószínűleg érett kutyatartásra. Ha nagyon szeretnéd kérd meg anyukádat engedje meg, hogy valamelyik állatmenhelynél önkéntes lehess. 18 éven aluliaknak szülői engedély kell. Ott hétvégente, de akár hét köznap is el kell a segítség. Kutyasétáltatás, kennelek takarítása stb. Ott megtanulhatod és tapasztalhatod, mit jelent egy kutyatartása. Szerintem ez kezdetnek nagyon jó lenne. Mert ha mégis rájössz, hogy nem neked való egy kutya, akkor nem lesz még egy kidobott állattal több a menhelyeken. De ha helyt állsz, lehet hogy anyukád is beleegyezik abba, hogy legyen saját kutyád. Csak azért mert divat nem vegyél felelőtlenül magadhoz kis kutyát. Ha mégis kutyás leszel ajánlom, hogy menhelyről válasz. Mindegy, hogy fajtiszta vagy sem annyi szeretetet kapsz tőle, hogy az mindent megér.
2015. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Whippetre gondoltam...de ök mosolyogba vîhan kifizetnék a költségeket...csak nem tartanak komolynak hozzá...pedig önkéntes is vagyok a menhelyen, mindig oda vágyok...a sárba piszokba ott jo nekem mert csam ott érintkezek kutyákkal.
2015. márc. 7. 20:10
 13/15 anonim válasza:
Szia:) En is ugyanigy voltam ,hogy a szuleim nem engedtek,hogy kutyam legyen. Ezert vettek nekem egy nyuszit. Ezzel akartak meggyozodni rola,hogy felelossegteljesen gondozom e az allatomat.Miutan meghalt a nyuszim , kaptam egy kutyat , ugyhogy most van egy staffordshire terrierem:) Szoval szerintem kezd teis egy kisallattal es bizonyitsd be,hogy felelossegteljesen gondoznad . 15/L
2015. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12 évesen kaptam az elsô kiskutyám. Én úgy bizonyítottam az elszántságomat, hogy naponta 3x lementem sétálni, montha a kutyámmal mennék. Ezt kb. fél évig csináltam mire belement. Esetleg tegyél 1 próbát.

Persze hozzá kell tenni, hogy nekem folyton voltak kisállataim elôtte, így anyu tudta, hogy gondozom ôket.

2015. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy pórázt. Naponta 3X vidd le "sétálni". A menhelyen keress egy szimpatikus állatot, tanítsd meg neki az alap engedelmességit meg a pacsit, ez segít nekik új gazdát találni, ha a szüleidnek megmutatod, hogy tényleg le tudsz menni naponta 2X20 percere és egyszer 1 órára sétálni, egy kutyának meg tudod tanítani az alapokat, akkor szerintem sokkal közelebb kerülsz a célodhoz.
2015. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!