Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürödtél már egy vízben a...

Fürödtél már egy vízben a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Itt kistestű kutyára gondolok inkább,nem pl egy bernáthegyire :D
2010. febr. 14. 19:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A Balatonban és a Fehérvárcsurgói víztározoban ... szerintem a kádba nem férnénk el ketten egy 40 kilos labradorral, de nem is probálnám meg :D
2010. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nincs meg kutyam, de ha lenne es olyan terveim lennenek, hogy egy medenceben egyutt lubickoljunk, biztos elmennek egy allatorvoshoz, hogy megkerdezzem, vannak-e veszelyei.

Ha mondjuk ugy itelem meg, hogy meg akarom kockaztatni az egyutt furdest, akkor is csak ugy engednem be a medencebe, hogy elotte jo alaposan, kutya samponnal megfurdetnem zuhannyal, kulonos gonddal a fenekere es a pipilokejere :)

A medence vizet pedig - a moka vegeztevel - azonnal cserelnem.

2010. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Barátnőméknek van medencéjük,ott gondoltam,neki is van kiskutyája,és akkor ottlennénk:)

Köszi mindenkinek

2010. febr. 15. 14:09
 24/30 Akiteki ***** válasza:
100%

Én egyszer. Bejött a fürdőszobába és beugrott mellém a kádba.

Igen gyorsan sikerült kiugranom, átadtam a terepet.:))

2010. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szerintem, mendencében lehetna ha a barátnődnek is pici kutyája van, de okvetlenül legyen rajtatok fürdőruha, és mikor kijötetek a vízből, egyenest a zuhany alá, de mindenki külön-külön!
2010. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Akiteki ***** válasza:

Előtte fertőtlenítsd a kutyát, utána meg szedj egy hétig antibiotikumot.

El tudod képzelni, mi minden van a Balatonban?

Nem egy pici kutya. Mégsem hisztériázik senki, mikor bele megy.

2010. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
IGenb, én fürödtem egy folyóban a kutyámmal, a bodrogban, meg egy tóban...jajj fúúújj...naiv pcsák
2010. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egyszer én is fürödtem a kutyámmal. Hozzám is beugrott. De annyira meglepődtem hogy alig fogtam fel mi történt. Fél éves pincsi és akkorára felbírt ugrani. Vagyis inkább Felugrott utána meg bele esett az ölembe. Én meg kipattantam miután sikerült felfognom mi történt :D Amúgy folyóban már úsztunk együtt a Német Juhászommal is.
2010. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Akiteki ***** válasza:

Azt mondjuk elfelejtettem megírni, hogy mellém a 25 kilós huskym ugrott be. Nem sok hely maradt volna kettőnknek. :)))

Jobbnak láttam menekülőre fogni.

2010. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

A barátnőm épp fürdött a kádba és

a magyar vizasla szobakutyája(kölyök) beugrott hozzá

és a bnőm azt mondta h. nagyon coool volt

am a legjobb bnőn szóval ez tuti igaz.

Hát nem letett kis móka!:D

2010. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!