Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt, hogy megbántál valamit...

Volt, hogy megbántál valamit kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszer előfrodúlt, hogy ezerszer rászóltam már, hogy nem mehet fel az ágyra. De, Ő ezer egyszerre is felment. És már annyira bele fáradtam, hogy egyszer rácsaptam.

Azóta soha többet nem megy fel az ágyra.

Így visszagondolva megbántam, és úgy gondolom, lehet nem kellett volna... :(


Más is volt már így kutya neveléssel kapcsolatba?


2011. júl. 23. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szintén egyszer megpofoztam. Már nagyon bánom. Azóta elolvastam jó pár könyvet, próbálom fejleszteni magam, a kutyám érdekében.
2011. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt, én is volt, hogy nagyon leszidtam, mert egyszerűen nem értett a szóból, de azóta is ugyanúgy szeret, szóval megbékült ..... amúgy, vigyázz! az orrát ne üsd, mert félni fog ha odanyúlsz! ha nagyon de tényleg nagyon rossz a fenekére szabad egy nagyon picit, és azt se kézzel inkább, hanem egy újsággal !de csak kicsit!
2011. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megbántam hogy nem törzskönyves kutyát vettem, rettenesen (nem azért mert beteg). De persze az ő személyét semmiért sem adnám.

Megbántam pár dolgot a nevelésében és az ápolásában. Pl túl sokat fésültem, fürdettem és most nem lehet visszafordítani a kárt teljesen. A nevelési módszerekben párat máshogy csinálnék. Sajnos sikerült úgy nevelni, hogy ne legyen elég "hajlékony" az új módszerek, tanulnivalók irányába.

2011. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megbántam, hogy nem korábban ivartalaníttattam, csak 2 éves korában. Addigra túl volt egy álvemhességen.

És minden nap megbánom, hogy "ma is elérte a célját, és elkunyizta a kajám felét" :D A világ legnagyobb haspókja, nagyon oda kell figyelnem, hogy ne hízzon el.

2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is megbántam hogy nem törzskönyveset vettem(és az enyém sem beteg:D) de ma már semmire sem cserélném el.

És azt is megbántam, hogy nem vittem hamarabb kutyasuliba, bár nem volt semmi baj, egyedül a behívással.


Amúgy nagyon szeretem!!

2011. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt bántam meg, hogy törzskönyveset vettem. Mert hiába akartunk egy jó családi kutyát, ehelyett a tenyésztő azt akarja hogy kiváló verseny kutya legyen, járjunk versenyekre vele stb. Azt akarja hogy agilityzzünk vele, de a kutyáról üvölt, hogy nem akarja.
2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Szóval túl sok a kötelesség, ahhoz képest, hogy egy családi kutyát akartunk,. Nekem van tk. nélküli kutyám is, de ha tehetném, őt törzskönyvessé változtatnám :) Annyira gyönyörű, standardnak teljesen megfelel, csak sajnos kiállításra nem járhatunk vele, ezért bukta az egész..

2011. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megbántam, hogy 2x is megütöttem a kezemmel. nem lett bizalmatlan, de nagyon megbántam. egyszer még kiskorában, amikor nagyon nem bírtam vele, és már totál kikészültem. Egyből elhallgatott, de sírnom kell, ha a jelentre visszagondolok...

Másik meg hogy felszedett vmi kaját a fűből, pedig megvan tanítva, hogy csak akkor ehet ha Tied!-et hallja... Na olyan ideges lettem, hogy ráütöttem, nem nagyot, de sajnálom.


Tudom, hogy a gazda nem üthet kézzel, amikor kell, akkor újságpapírral fegyelmezem, de sajnos 2 esetben eldurrant az agyam... Remélem nem tettem nagy kárt :(

2011. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!