Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy cavalier king...

Westie vagy cavalier king charles spániel Melyik kutya a jobb? Melyik az okosabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát venni, csak az a gond, hogy nem tudom melyiket válasszam.Melyik okosabb és könnyebb nevelni?

2015. márc. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik se jobb, egyik se okosabb, viszont teljesen mások. Ha utánanézel a fajtáknak alaposan, szerintem gond nélkül el fogod tudni dönteni, melyik kell.
2015. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Te mit tudsz nyújtani a kutyának, amit majd magadhoz szeretnél venni?
2015. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem westie-m van, és én úgy tapasztaltam hogy nagyon okosak...
2015. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: Ha arra gondolsz hogy mennyit tudok vele foglalkozni akkor kb reggel séta 30-60perc, délután 3körül 60perc séta de még többet is, majd este is kb 60perc. Hétvégente pedig bárhova megyek, vinném magammal.

Ha másra gondoltál, írd meg és válaszolok.

3. kommnetelő: a kennel nevét megkaphatom ahol vetted a westiedet?

2015. márc. 7. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazán nehéz kérdés ez. Két teljesen ellentétes kutyát írtál, és azt gondolom ezt nem nekünk kell megmondani, hogy melyiket könnyebb nevelni, stb. Aki cavalieres, nyilván azt a fajtát fogja ajánlani, aki pedig westies, természetesen azt a fajtát.

Ezt neked kell eldönteni, melyik az a fajta, amelyik jobban illik az életviteledhez. A cavalier nyugodt, a westie terrier, tehát kevésbé az. A westiet kozmetikázni kell, a cavaliert nem, és még sorolhatnám.

2015. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A westi egy terrier és a terrierek általában makacsak, persze ha jól neveled ők is könnyen taníthatóak. A cavalier nagyon okos, engedelmes, de természetesen ő is következetes tanítást igényel. Én összességében a cavalier king charles spánielt ajánlom, mert kevesebb a mozgásigénye (de azért a sétákat szereti és igényli) és talán egy kicsivel könnyebben nevelhető. De a cavalier több ápolást igényel, a szőrét gyakrabban kell fésülni, mint a westit. Viszont a westit kell nyírni.
2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!