Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek h. a fiú tacsi...

Mit tegyek h. a fiú tacsi kutyám ne menjen a tüzelő foxi kutyám után?

Figyelt kérdés
a foxi be van zárva a tacsi meg nincs.állandóan odamegy az ajtóhoz ahol a kutya van és vinnyog.Tudom h. a hormonok meg hát ilyenkor beindulnak...de ha rászólok akkor abbahagyja de kb 1 óra múlva megint kezdi.A tacsit nem tudom sehova bezárni meg azt nem viselné el.Este a legrosszabb,többször is felkeltem miatta.pár napja tüzel a foxi.Meddig tüzel amugy?És egyszerűen nem tudok semmit sem csinálni h. a kutya ne menjen oda a másikhoz.Mit tegyek?köszönöm
2008. aug. 25. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem 21 napig tüzel a szuka. Megoldás, ha ivartalanítod a tacskót ha szeretnéd ezt, de utána is ha jól tudom pár hónap még amíg a hormonok a szervezetében vannak.
2008. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnénk ivartalanítani.nem tudom mit tegyek mert állandóan vinnyog:)
2008. aug. 25. 11:20
 3/11 Hintalow ***** válasza:

Más megoldás nincsen szerintem az ivartalanításnál. A biológiát nem lehet neveléssel vagy fegyelmezéssel szabályozni.

Esetleg ha megoldható, a tüzelés idejére elviszed valamelyiküket máshová.

2008. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.akkor talán kibirom ezt a z időszakot:)
2008. aug. 25. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás megoldaná a problémát.
2008. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kell valamelyiket mert hülyét fogsz kapni előbb-utóbb. A szaporodási ösztönt nem lehet kinevelni belőlük.
2008. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi.de valószínű a tacsit nem fogjuk mert majd be lesz pároztatva.akkor ezek szerint mást nem leht csinálni.köszi mindenkinek
2008. aug. 25. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a tacsival akartok tenyészteni (szaporítani), akkor a szukát kéne. Sőt az még jobb is, mert legalább nem vonzana más kan kutyákat oda, amiből balhé lehet.
2008. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egykutya kb:2-3 hétigtüzel 8.naptóla20.-ig fogamzóképes.

De szerintem ne ivartananítasd.Miolyankor beszoktuk csukni a kennel be.

2009. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a szukának egy darabig lehet fogamzás gátlót adni de ezt inkább kérdezd meg az állatorvostól.Atól elvileg ugyan úgy párosodnak csak nem lesznek kölykeik.
2009. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!