Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana helyett mit ajánlasz?

Acana helyett mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Piszkosul megdrágult az Acana. Havi 4-5 zsákot veszek, tenyésztői áron, de már embertelen hogy 1 zsák ~16 ezer körül van. Milyen ilyen kaliberű tápot tudsz melynek kedvezőbb az ára. A minőségből nem szeretnék engedni...és csirke mentes táp érdekelne... hátha valaki tud
2010. febr. 15. 00:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Néztem az anivet-et és a petnet-et, de mindenhol ennyibe kerülnek a hasonló minőségű tápok. Sajna engedned kell a minőségből, ha spórolni akarsz :( A Dog Chow az 10 ezer körül van (Bárány és rizs). Nem írtad, hogy felnőtt vagy kölyök táp kell? Én biztos a felnőtt kutyáknak nem vennék már drága tápot, max a kutyagyerekeknek.

Eddig tartott a tápgyártóknál a beetetés, most fognak majd aratni :(

2010. febr. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható tápnak tartom a wilowy-t és az ára is egész türhető. Sajnos a közelünkben nem lehet kapni.
2010. febr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Dogland,20 kg körülbelül 10 ezer ft házhoz szállítással.

Akik etetik,nagyon dicsérik.

2010. febr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Dog Chow-t etetek, nekem bevált, a kölykök a bárány-rizst, a nagyok az aktívot eszik. A kölyök 7200 az aktív 6300 Ft. De jó még a szlovák ACC táp is, 20kg 5500 Ft.
2010. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a Dog- Chow az nem egy premium táp, én meg eddig super premiummal etettem...

A doglandra ránéztem, elsőre tetszett, de csak 65 % az állat fehérje...

Kölyök, és felnőtt tápot is keresek.

Nos igen, ha minőséget akarsz akkor fizess :(

3-4 éve még megvette az ember ~ 10-ért a 20kg-os super premium tápot most meg örülj ha 18kg-t kapsz több mint 15 ezerért...

Willowy-t anno próbáltam, fakó, színtelen lett a kutyáim szőre és 2x ha nem 3x annyit kellett velük megeteteni, hogy ne fogyjanak tőle...

2010. febr. 15. 12:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kategóriából pont, hogy az Acana messze a legjobb árban. Szóval úgy sem tud senki jobbat ajánlani, kiváltképp, ha te tenyésztői áron jutsz hozzá.
2010. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal, hogy 65% benne az állati fehérje? Az Acanában 60% hús van.
2010. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, a szuperprémium táp kategóriában messze a legolcsóbb az Acana.

A minőséget meg kell fizetni, sajnos.

Próbálj meg akkor sima felnőtt Acana-val etetni, abból a 4-5 zsákos ár kb. 12000 Ft tenyésztői áron.

2010. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz a kettő. A 65% állati fehérje nem egyenlő a 60% hússal...

Az Acana sima adult csirkés... :(

Régebben Hill's-eztem, de az is hasonló árú, ha nem több.

A happy dog-ot ia felemelték pedig azon gondolkoztam azzal keverném...

2010. febr. 15. 13:07
 10/20 anonim ***** válasza:
ProPac
2010. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!