Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy néz ki köldök sérve van a...

Úgy néz ki köldök sérve van a 4 hónapos kutyámnak, de jelenleg egy vasam sincs, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Én azt olvastam, hogy ha kicsi (1 cm mondjuk), akkor magától is megszűnhet. Persze ha az állatorvos azt mondta, hogy műteni kell, akkor ő jobban tudja.
2015. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 bollocks ***** válasza:
29%

"Nem vagyok szaporító"


Akkor mi vagy kedves kérdező? Mert tenyésztő biztos nem, más kategória pedig nincs.

2015. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Anya vagyok, aki befogadott nem rég egy szuka kutyát, aki lekölykedzett!!!!!!!!!!!! Szerinted csak annál van kiskutya aki tenyésztő???
2015. márc. 12. 12:37
 14/22 anonim ***** válasza:
42%
Nekem (igaz kulfoldon) amikor a kutyam lenyelt egy varrotut es muteni kellett aznap, megengedtek hogy 3 reszletben reszletben fizessek havonta. Kerdezz ra az allatorvosnal hogy van e reszletfizetesi lehetoseg.
2015. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)
2015. márc. 12. 13:39
 16/22 anonim ***** válasza:

Igaz, babánál hallottam, de lehet, kutyánál is működik:

Összefogod a bőrt, benyomod a dudort és ragtapasszal összébb húzod a bőrt, így bent tartja a sérvet.

Hogy működik-e, nem tudom...

2015. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező! Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de nyugi, engem is "mocskos szaporító"-ztak már le(szó szerint), csak mert rákérdeztem, hogy ha a kutyámnak egyszer lesznek kölykei, akkor én már "szaporírónak" számítok-e(?). Még nem született sose kiskutyánk, de attól engem már mindenféle "mocskos szaporírónak" elhordtak. Nyugi, ne vedd magadra, csak össze-vissza beszélnek(még biztos nem volt kutyájuk -,-" ) Ui: Jobbulást a kutyusnak! 😉🐶🐾
2015. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet megpróbálom...hátha hagyja.


Köszönöm Kedves "utolsó" ! Nem is értem...!

Igazad van, kár velük foglalkozni!

2015. márc. 12. 14:49
 19/22 anonim ***** válasza:
57%
sajnos érdemben csak annyit tudok hozzászólni, hogy tényleg kérdezd meg a dokit hogy lehet e részletben fizetni... és emberek, ne mocskos szaporítózzunk már le mindenkit mindenféle információ nélkül! szerintetek pénzt akart csinálni a kutyából? mellesleg akkor az sem érdekelné hogy él e vagy hal e az a kiskutya aki megmaradt. nézzetek már néha magatokba! remélem a szüleiteket meg a nagymamátokat is le büdös szaporítózzátok mert az ő idejükben rendben volt hogy össze vissza ellett minden kutya, és mert tudatlanok voltak az emberek...
2015. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%

Kicsit elkanyarodtunk a témától. :)

De amikor az ember egy nap 100 ilyet olvas, akkor már eléggé elönti a szar az agyát, nem?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6666273-nekem..

És a kérdező sem írta le az egész történetet (igen, valóban nincs jelentősége a kérdés szempontjából), így nem csoda, ha néhányan letépik a fejét. :(

2015. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!